מאמרים

איך תדעו איזה עיצוב ציפוי מגנטי מתאים לדלת שלכם?

אז החלטתם לשפץ ואפילו קבעתם תקציב והתחלתם את המלאכה וסיימתם אותה, זאת אומרת כמעט סיימתם אותה ונזכרתם שלא בחרתם דלת. ואז מתחילות התהיות והשאלות- האם צריך להחליף דלת? ואם כן באיזה תקציב? או אולי פשוט להישאר עם זאת?

לעצב את הדלת בלי להחליף:

תחום העיצוב מתקדם ומתעדכן כל הזמן. וכחלק מכך הבינו חברות בתחום ומעצבים רבים שלא תמיד יש צורך להחליף דלת טובה ואיכותית רק כי היא מתאימה קצת פחות לעיצוב החדש. אז מה עושים? מעצבים אותה עם חיפוי מגנטי תלת ממדי. פשוט מאוד, לוקחים את הדלת הישנה ועליה מלבישים את החיפוי ומקבלים דלת חדשה ממש כך. חיסכון בהוצאה, חיסכון בזמן, השקעה מובטחת בעיצוב!

עם טפט לדלת תוכלו לעצב את הדלת בהתאם לאופי שלכם

האופי שלכם יכול להיות גם על הדלת ממש כך. קיימים אינספור עיצובים של טפט לדלת וחיפויי מגנט כל אלו, יאפשרו לכם לעצב את דלתות הבית לפי האופי שלכם ולפי הנראות שמתאימה לכם.

טיפוסים חמים-  אם אתם אנשים חמים שאוהבים לארח והבית שלכם מעוצב כולו בסגנון חם ומזמין מעץ כפרי,  תוכלו לעצב גם את הדלת שלכם בהתאם.

פשוט ונקי –  אם אתם אוהבים יותר את הסגנון המינימליסטי והפשוט תוכלו לעצב דלת חלקה ופשוט או עם עיצוב נקי ומינימליסטי. תוכלו לבחור את הגוונים, את הצבעים- הכל לפי מה שמתאים לכם.

דומיננטיים? או עדינים ורגועים  – אם אתם אנשים שאוהבים לבלוט ושישימו לב אליכם- אז לכו על עיצובים בצבעים בולטים וזוהרים, ואם אתם אנשים שלא אוהבים למשוך תשומת לב- לכו על גוונים בהירים שייטמעו בעיצוב הכללי של הבית.

אין סוף אפשרויות יש כאשר כל מה שצריך זה לחפות את הדלת! אתם יכולים להחליט שאתם הולכים על זה עד הסוף ולהוסיף חיפוי מדליק בתלת ממד או מקורי שיגרום לאנשים לעצור ולהסתכל- ממש כמו יצירת אמנות. תוכלו אפילו לבחור עיצוב רטרו שיחזיר אתכם אחורה בזיכרונות ויתאים לתקופת עיצוב בעבר שממש התחברתם אליה.

חיפוי מגנטי תלת ממדי -עיצוב לכל דלת:

ממש כך! לא צריך להישאר רק עם דלת הכניסה, ברור שהיא הכי חשובה כי היא הכניסה לבית אבל יש גם את דלתות הפנים, בתוך הבית שאפשר לעצב לפי האופי של כל אחד מדיירי הבית- אם הילד אוהב צבעוני אפשר חיפוי צבעוני ומגניב ואם הילדה פחות בעניין של צבעים עזים אפשר לעצב לה את הדלת בהתאם. אפילו את דלת המקרר אפשר לעצב! כך שאם אתם בעניין של מטבח מעוצב לכו על חיפוי מגנטי תלת ממדי לדלת המקרר ובכלל תפתיעו את האורחים שלכם (וגם את עצמכם).

למידע נוסף מלאו את הפרטים הבאים
ונחזור אליכם בהקדם:
נגישות