מאמרים

ארון חשמל מעוצב

ארון חשמל מעוצב – פרטים הקטנים שעושים את כל ההבדל

אותו ארון התלוי כאבן שאין לה הופכין לצד דלת הכניסה שלכם ומכיל בתוכו אינספור מתגים חשודים דוברי סינית עתיקה? ארון החשמל שלנו הוא ארון אין ברירה, כיוון שאמנם אי אפשר בלעדיו, אבל בינינו, היינו מסתדרים נהדר ללא הנוכחות נטולת העיצוב שלו. נכון, הניסיון לחפות על המתגים השונים בעזרת קופסת מתכת הוא פתרון לא רע בכלל, אך למרות זאת הוא עדיין רחוק מלהיקרא ארון חשמל מעוצב. חברת Funkydoor מאמינה בפרטים הקטנים שעושים את כל ההבדל ולכן השיקה ליין של ציפוי מגנטים לארונות חשמל, לקבלת ארון חשמל מיוחד. איך זה עובד?

ארון חשמל מעוצב – מערך העיצוב של הבית

אנחנו טורחים סביב ארבעת הקירות שהם הבית שלנו ועושים לילות כימים כדי להפוך אותו למעוצב, נאה וחמים. מבואת הבית, הכוללת את דלת הכניסה, ארון החשמל ואולי גם כמה עציצים, היא למעשה הרושם הראשוני המתקבל על דיירי הבית, והיא גם מכתיבה את תחושתם של בני הבית עצמם. בעומדנו במפתן הדלת, רגע לפני שהמפתח ננעץ בחריץ, אנו מחליפים מדים. ממדי החיצון של העבודה, היגיעה והחוץ, אל מדי הבית, אל הפינה החמימה שלנו ואל הפנים המנחם. חזית בית נאה תורמת לתחושתנו והופכת אותה לחיובית יותר. חזית מוזנחת גורמת בדיוק לתחושה הפוכה. לכן, דלת כניסה מעוצבת ודאגה לחזית בית מטופחת, אלו שני הדברים הראשונים שעלינו לדאוג להם כדי ליצור סביבה נעימה. ארון החשמל הוא חלק ממערך העיצוב של חזית הבית, ולכן חידוש ארונות חשמל הוא אחד הדברים שעלינו לדאוג להם בבואנו לשוות למפתן הדלת מראה נעים.

ציפוי מגנטים לארונות חשמל – מהיום זה קל מתמיד

חידוש ארונות חשמל הוא כמובן, עדיף כלכלית מאשר החלפת הארון לחלוטין. מה גם שהאתגר להפוך מכסה מרובע ומשמים לפריט נאה ומעוצב הוא אתגר שכיף לעמוד בו. בעזרת ציפוי מגנט לארון חשמל, הארון שלכם מקבל טוויסט עיצובי מדליק ברגע והופך את כל חלל הכניסה לבית למזמין ונעים. ציפוי מגנט לארונות חשמל הוא פתרון קל, נוח וזול במיוחד, החוסך מכם את הצורך להתייגע במציאת העיצוב הנבחר ולבזבז זמן רב בניסיון לעצבו כראוי ובאופן המתאים לגודל הארון. ולא זו בלבד. ציפוי מגנט לארונות חשמל הוא קל מאוד להתקנה ולהסרה. כל שעליכם לעשות הוא לבחור את העיצוב האהוב עליכם ביותר מבין מגוון רחב של עיצובים המוצע באתרנו, להתאים את המגנט לגודל הנבחר ולהצמידו בקלות. ציפוי מגנט לארון חשמל גם מוסר בקלות. במידה ותחליטו לשנות את העיצוב או לחזור לארון המקורי, תוכלו להסיר את הציפוי המגנטי, מבלי שהדבר יותיר סימן בארון, זאת בשונה מטפט מודבק סטנדרטי. התוצאה: ארון חשמל מעוצב ותואם לעיצוב הכללי של הבית.

יצירת מרחב הרמוני

כשם שנבחר להתאים את תמונות הבית השונות לחללים בהם הם משמשים וכשם שנדאג ליצור חלל הרמוני המשדר את אותה שפה עיצובית בבית כולו, כך גם חזית הבית צריכה לשדר הרמוניה ואחידות. חברת Funkydoor מציעה לקהל לקוחותיה, מלבד  עיצוב של ארון חשמל על ידי מגנט, גם חיפויים מגנטיים נוספים לדלתות הבית השונות ולמשטחי מתכת נוספים. לכן, אם אתם מעוניינים לשדרג את דלת הכניסה שלכם, תוכלו לעשות זאת בקלות באותה הדרך בדיוק ולהדביק כיסוי מגנטי לדלת הכניסה. במידה ובחרתם לעשות זאת, דאגו שהדלת וכן ארון החשמל ישדרו על אותו הגל העיצובי. אין זה אומר שאתם מוכרחים לעצב את שניהם באופן זהה, אך הקפידו שהנוכחות המשותפת שלהם תיצור מראה הרמוני המשתלב זה בזה.

חברת Funkydoor תשמח לעמוד לרשותכם בכל שתזדקקו לו ליצירת מראה מושלם – בקלות ובמהירות.

ארון חשמל מעוצב

למידע נוסף מלאו את הפרטים הבאים
ונחזור אליכם בהקדם:
נגישות