מאמרים

במקום לבצע החלפה של דלת הכניסה פשוט תדביקו טפט

אז נכנסתם לדירה חדשה, הזמנתם חברת ניקיון וחברת הדברה ולאחר מכן גם הזמנתם צבעי ושיפוצניק והדירה מוכנה לאכלוס. רגע לפני שאתם מתחילים את שלב עיצוב הפנים של הדירה אתם צריכים להחליט בנוגע לחלונות ולדלתות. פתאום אתם שמים לב שדלת הכניסה ממש מיושנת וזה מבאס שככה תיראה הכניסה לבית החדש והכל כך מושקע שלכם. אל תמהרו להחליף את הדלת- יש פתרונות עיצוביים מעולים למצב!

לא צריך להחליף את כל הדלת- פתרון עיצובי קל ומדליק:

כבר לא צריך להוציא את הדלת ממקומה ולרכוש דלת חדשה מה שיכול לעלות לכם לא מעט. ובהחלט לא צריך להישאר עם דלת ישנה בייחוד כזו שלא מתאימה לדירה החדשה והסופר מעוצבת שלכם. אז מה עושים? משדרגים את נראות הדלת עם טפט.

לא מדובר בטפט ישן וקשה להדבקה כמו מדבקות הקיר הישנות  שהיה נהוג להדביר על הקיר אלא במוצר מגנטי מיוחד שניתן פשוט להלביש על הדלת והוא מתיישב עליה בקלות מבלי לפגוע בה ותוך רגע זה נדמה שאכן קניתם דלת חדשה. נמאס לכם מהטפט? הורידו אותו באותה קלות ששמתם אותו ואתם יכולים להחליף.

היום חנויות העיצוב מוכנות לכל השיגעונות של בעלי הדירות ולאופנה המתחלפת. אחד מהם זה הטפט שמלבישים על דלת (לא רק לדלת הכניסה אלא גם לדלתות בתוך הדירה עצמה!) הכניסה. פתרון מעוצב, מדליק, אופנתי ומתקדם שמאפשר לעצב מחדש את הכניסה של הבית מהצד הפנימי שלה ומהצד החיצוני שלה בעלות נמוכה ובמינימום עבודה. עדיף בהחלט על לרכוש דלת חדשה.

היתרונות של טפט לדלת:

-ההתקנה של הטפט היא מהירה נוחה וקלה ומאפשרת ביצוע באופן עצמאי. אפשר גם כמובן לתאם איש מקצוע שיבצע זאת עבורכם במהירות וביעילות

-הטפט מגיע במבחר עיצובים צבעים והדפסים כך שתוכלו לייצר איזה מראה שתרצו לדלת שלכם – מראה אחיד לדלת בחלק הפנימי שלה ובחלק החיצוני שלה או מראה שונה בכל אחד מהחלקים של הדלת- עיצוב אחד בחלק הפנימי ועיצוב שונה בחלק החיצוני.

-את הטפט המיוחד שנועד לדלת ניתן להלביש גם על הדלתות האחרות בבית וגם על מקומות שונים בבית למשל על דלת המקרר או על הדלת של ארון החשמל.

-בן רגע מתקבל עיצוב משודרג וצבעוני שמתאים לעיצוב הכללי של הבית שלכם

-ההסרה פשוטה כמו ההתקנה ואינה פוגעת בדלת כך שניתן להסיר בקלות ולהתקין טפט אחר או להחליף דלת מתי שרק רוצים.

-העלויות הן בהתאם- במקום להוציא עכשיו סכום לא מבוטל על החלפת הדלת אפשר פשוט לעצב אותה מחדש עם טפט מגנטי בעלות בהתאם ולעצב ולחסוך!

פאנקי דור מציגה מגוון טפטים לדלתות רב בריח בעיצובים משתנים

למידע נוסף מלאו את הפרטים הבאים
ונחזור אליכם בהקדם:
נגישות