מאמרים

דלתות כניסה מעוצבות

דלתות כניסה מעוצבות לבית עושות את ההבדל

פעמים רבות, את ההבדל בין בית מעוצב חלקית לבין חלל הרמוני ומעוצב להפליא. דלתות הבית מהוות חלק בלתי נפרד מכלל העיצוב בבית ומעצבי הפנים השונים רואים בהם כרהיטים לכל דבר. כיוון שכך, בבואנו לעצב מחדש את הבית ולשפץ אותו, חשוב מאוד לדאוג שיהיו בו דלתות פנים מעוצבות וגם דלתות כניסה שנבחרו בקפידה. מחירים גבוהים נקשרים לעיצוב מחדש של הדלתות השונות. הטכנולוגיה המתקדמת, העיצוב המתוחכם וכן העובדה שמדובר בפריט המספק ביטחון וחיץ בין הפנים לבין החוץ, משפיעים כולם על פרמטר העלות ובכך, למעשה, מונעים מאנשים רבים ששיקולי תקציב מהווים שיקול נכבד עבורם את ההנאה שבדלת מעוצבת. יחד עם זאת, אין צורך להספיד הדלתות המעוצבות עדיין, כיוון שבזכות פיתוח חדשני, פשוט וזול, גם בתקציב הצנוע ביותר ניתן להתהדר בדלת מעוצבת להפליא.

דלתות כניסה מעוצבות – מחירים גבוהים? לא כשמדובר במגנט

דלת הכניסה לבית היא הרושם הראשוני המתקבל על בני הבית, והתחושה האופפת אותנו בעת הכניסה לבית היא המפתח להרגשה הכללית כולה גם אחרי כניסתנו אליו. כיוון שכך, מתפתים רבים מהצרכנים בבואם לשפץ את הבית להחליף את דלת הכניסה. פעמים רבות, עבור עיצוב דלתות כניסה נדרשים אנשים לשלם מחירים גבוהים במיוחד מנתח השיפוץ הכללי. בין אם מדובר בדלתות מתכת או דלתות עץ מעוצבות – דלתות לבית עולות לא מעט. כשמדובר בשיפוץ חד פעמי, כללי ומקיף, ייתכן וההוצאה היא מוצדקת. אך פעמים רבות, שיקולי תקציב מנחים אחרת. החדשות הטובות הן שמהיום יש פתרון זול יותר, והוא נוח, קל ואיכותי במיוחד: מגנט לדלת.

עיצוב מוקפד ומגוון במינימום מחיר

מהיום, אין צורך להוציא סכומים גדולים על דלתות כניסה מעוצבות. מחירים שפוים ישאירו לכם מקום בתקציב השיפוץ לדברים נוספים, ואתם תהנו מעיצוב מגנטי נהדר הנשמר לאורך שנים. בחברת Funkydoor הבינו זאת כבר מזמן, ושורה של לקוחות מרוצים יכולים להעיד כי לדרך הפתרון של הדבקת עיצוב מגנטי כדי ליצור דלת עץ מעוצבת, דלת פנים מעוצבת או דלת כניסה מעוצבת, מחירים נמוכים במיוחד ועיצוב ברמה גבוהה במיוחד. מבין מגוון רחב של חיפויים מגנטיים לדלת כניסה, אתם בוחרים את החיפוי מגנטי המועדף עליכם. אחרי זה מדביקים את החיפוי על המשטח המיועד וגם יכולים להסיר אותו בקלות אם תחליטו שאתם מעוניינים לחזור לדלת המקורית או, בשל העלות הנמוכה, לבחור בטפט מגנטי אחר. האפשרויות הן כמעט ובלתי מוגבלות ועונות על מגוון רחב של סגנונות. בין אם אתם מחובבי הוינטאג' ובין אם עיצוב אורבני מדבר אליכם יותר – אתם מוזמנים לסור לאתרנו ולצלול בתוך ים של סגנונות מגוונים.

גם לדלתות הפנים שלכם מגיע פינוק

דלתות פנים מיוחדות משוות לכל הבית מראה אחר ודרמטי בעל עיצוב מעניין ומתוחכם. אם דלתות הפנים שלכם כבר שחוקות, שרוטות ומתחילות להתקלף, ציפוי מגנטי בשלל עיצובים לבחירתכם יכול "להקפיץ" את מראן ואף לגרום לכל הבית להיראות אחרת. על אף שאנו מציגים מגוון רחב של סגנונות, חשוב לשמור על שפה עיצובית אחידה, מאחר ומדובר בכמה דלתות פנים הפזורות ברחבי הבית ועומס עיצובי עשוי לגרום למראה נטול הרמוניה. דלתות פנים מיוחדות עשויות לגרום לחלל להיראות גדול יותר ברגע. אם תבחרו בצבעים בהירים, המראה המתקבל יהיה מואר ומרווח יותר. במידה ומדובר בחלל ניטרלי הזקוק לטוויסט עיצובי, בחירה בדלת פנים צבעונית עם אמירה ייחודית, תגרום לכל החלל לדבר בשפה עיצובית אחרת, צעירה ומעודכנת יותר.

אנחנו ב Funkydoor נשמח לסייע לכם בבחירת הדלת המושלמת בהתאמה לחללים השונים בבית. העיצוב שלכם מתחיל כאן.

 

דלתות כניסה מעוצבות

 

למידע נוסף מלאו את הפרטים הבאים
ונחזור אליכם בהקדם:
נגישות