מאמרים

דלתות מיוחדות

דלתות מיוחדות בחלל הבית ובדלת הכניסה מהווים, לפעמים, את כל ההבדל בין בית מעוצב להפליא לבין בית המעוצב בחוסר הרמוניה. לעיתים אנו מנסים לעצב את הבית ברוח מסוימת ומצליחים בכך ברוב חלקי הבית, בעוד שאת דלתות הכניסה ואת דלתות הפנים אנו מפקירים מבחינה עיצובית ומשאירים אותן כשהיו. מעצבי הפנים השונים מודעים לכוח העיצובי שיש בדלתות השונות ורואים בהן ריהוט לכל דבר, ולכן, בבואנו לשפץ את הבית, אל לנו להזניח את הדלתות השונות בו. זכרו, דלתות מיוחדות עושות את כל ההבדל.

מחירים גבוהים? יש פתרון!

יחד עם זאת, שיקולי תקציב לעיתים קרובות מהווים את הבסיס עליו נפסל הרעיון לבחור דלתות  הכי מיוחדות ומעוצבות לבית. ובצדק. דלתות מיוחדות מהוות סכום לא מבוטל מכלל חידוש הבית וכשלוקחים בחשבון גם את דלת הכניסה וגם את דלתות הפנים השונות – מגיעים לסכומים גבוהים ולכן, פעמים רבות, מעדיפים לדחות את מועד השיפוץ במחשבה שנבצע זאת במועד מאוחר יותר. בעוד שעד עתה נאלצנו להסתפק בדלת הישנה מתוך מחשבה שאין פתרון זול אחר, הרי שהיום אין צורך לעשות זאת עוד מאחר ויש פתרון נהדר: כיסוי דלת פלדלת. מחיר נמוך, תמורה נהדרת ותוצאה אסתטית במיוחד הופכים את הבחירה הזו למשתלמת במיוחד, כזו שרבים בוחרים בה כדי לייפות את חלל הבית.

 מחיר שווה לכל נפש וחווית עיצוב מהפנטת

הבשורה הנהדרת הזו עשויה לחסוך סכומים גבוהים מאוד לכל המעוניין לשוות לביתו מראה מעוצב יותר, ועדיין לתת תוצאה נהדרת המשפיעה לא רק על הרדיוס הקרוב לדלת – אלא על הבית כולו. דלת מיוחדת היא אמירה של אכפתיות כלפי עיצוב חלל הבית. להשקיע בסלון נוח ונאה או במטבח מעוצב זה מובן מאליו, אך בחשיבה על הפרטים המשפיעים על כלל האווירה בבית, כמו הדלתות, אנו "מקפיצים" את מראה החלל כולו ומשדרים שאכפת לנו מהמקום שאנו חיים בו. מלבד המחיר הנמוך שאנו מקבלים, אנחנו גם מדברים על פתרון עיצובי לכל דבר המאפשר לנו לבחור את הסגנון המסוים שלנו מבין מבחר רחב של סגנונות עיצוב. מחיר אטרקטיבי ועיצוב יפיפה – לא צריך יותר מזה.

עיצוב בהתאם לסגנון השולט בבית

לבחירה ביטפט לדלת ממ"ד או לדלתות פנים או כיסוי דלת רב בריח, לכניסה לבית יש השלכות עיצוביות שונות. דלת הממ"ד אינה דומה במהותה לדלת הכניסה, ויש לקחת בחשבון את ההבדלים הנובעים מכך. בעוד שבדלת הכניסה נרצה לבחור, בדרך כלל, בדלת קלאסית, על זמנית, מעוצבת מאוד אך שקטה באותה המידה, עיצוב דלת ממ"ד יכולה להוציא מאיתנו את החלקים הצבעוניים יותר בנפש שלנו וכאן, השמים הם הגבול. לצד שניהם, עיצוב דלתות פנים מאופיין באחידות. אם בחלל הבית הנראה לעין יש, למשל, שלוש דלתות, שכולן באותה הקומה ופונות זו מול זו, כדאי ומומלץ לבחור בטפט מגנטי אחיד, כדי שהחלל הכללי ידבר באותה שפה עיצובית. הטפט יכול להיות צבעוני כמובן – הדגש הוא על האחידות. כלל האחידות נוגע גם לכלל הבית. החיבור בין העיצוב שבחרתם לדלתות הפנים, לדלת הממ"ד ולדלת הכניסה צריך להיות הרמוני ולשדר מערכת עיצובית אחידה. אם הבית שלכם מעוצב בסגנון כפרי, בחירה של דלת כניסה כפרית המתכתבת עם דלתות פנים עדינות תיצור יחד מראה הרמוני מושלם.
Funkydoor מזמינה אתכם להתרשם ממגוון רחב של עיצובי דלתות לשימושים שונים. דלתות מיוחדות וקלאסיות מחכות לכם באתרנו, וכל שעליכם לעשות הוא לבחור את עיצובי הדלתות שאתם אוהבים ביותר. אנחנו כאן כדי לסייע לכם בבחירה ובכל דבר נוסף שתזדקקו לו.

דלתות מיוחדות

 

 

למידע נוסף מלאו את הפרטים הבאים
ונחזור אליכם בהקדם:
נגישות