מאמרים

דלת כניסה מעוצבת

דלת כניסה מעוצבת – היופי מתחיל כבר בכניסה

דלת הכניסה לבית מסמלת את החיץ בין החוץ לבין הפנים ואת המעבר בין המולת הרחוב לבין השקט שבבית. לכן, דלת כניסה לבית צריכה, מעל הכל, לספק לנו ביטחון, להיות חזקה ולשרת אותנו נאמנה למשך שנים ארוכות. בעבר, רוב דלתות הכניסה לבית לא עוצבו באופן מיוחד, אלא התמקדו בעיקר באספקט הפרקטי המספק חוזק. היום, יותר ויותר אנשים מעדיפים שדלת הכניסה שלהם תהיה דלת פלדלת מעוצבת.
דלת הכניסה לבית אומרת הרבה על האנשים החיים מעבר לדלת. בין אם מדובר בדלת צנועה ופשוטה או בדלת מפוארת, רחבה ומקושטת, האופן שבו מפגין האדם את אופיו בא לידי ביטוי פעמים רבות כבר בעומדנו על סף הדלת. אנשים רבים יבחרו לתלות שלט כניסה מזמין, היתולי או מעוצב, אחרים יעדיפו להשקיע בשטיח צבעוני ולוותר על עיצוב הדלת עצמה, אך רבים אחרים יבחרו לשנות את הדלת עצמה ולבחור דלת מעוצבת. דלת כניסה מעוצבת משרה מראה נעים יותר כבר בכניסה לבית ועושה חשק לגלות מי הם הדרים מאחוריה.

דלתות כניסה מעוצבות רב בריח – ביטחון משולב עם עיצוב

אם ביטחון וחוזק חשובים לכם, כנראה שתבחרו בדלת רב בריח עוצמתית וחזקה. המותג שהולך איתנו כבר שנים ארוכות ועושה זאת בהצלחה מרובה, מספק ללקוחות הישראליים חוזק משולב בתחושת ביטחון. יחד עם זאת, בחירה בדלת רב בריח אינה אומרת בהכרח כי עלינו לוותר על דלת כניסה מעוצבת. דלתות כניסה מעוצבות רב בריח נותנת ללקוח את כל השקט והביטחון שהוא זקוק להם, בתוספת מראה מזמין ונעים. בנוסף,  דלת פלדלת מעוצבת מיוצרת בטכנולוגיה גבוהה ובה כל החידושים האחרונים, מה שמבטיח שקט לאורך זמן.

דלתות חוץ מעוצבות – למה לא עכשיו?

בין אם מדובר בשיקול תקציבי או אולי מתוך מחשבה שהדבר יצריך תפעול לוגיסטי סבוך, רבים הם האנשים הבוחרים לדחות את החלפת דלת הכניסה שלהם כשהם חפצים בכך. וכך יוצא שלמרות שהם מעצבים את הבית, מחליפים סלון או משפצים את המטבח, הדלת נותרת בעינה והם לא נותנים את הדעת על שיפוצה. דלתות חוץ מעוצבות משדרות עיצוב רענן ומהפכני לבית – בצעד אחד פשוט. דלת כניסה מעוצבת לא חייבת להיות יקרה במיוחד או להצריך מאמץ גדול מדי. ההחלפה הינה פשוטה וקלה והתוצאה המתקבלת שווה זאת בהחלט.

דלת כניסה מעוצבת בשני צעדים פשוטים

אם רכישת דלת חדשה מעוררת בכם פוביה קלה אך אתם עדיין רוצים לשוות לבית מראה מעוצב ונעים יותר דרך דלת הכניסה, יש לנו בשורות טובות עבורכם. דלת כניסה מעוצבת לא חייבת להיות כזו שאתם מחליפים לחלוטין. לחברת "funkydoor" רעיון מהפכני ההופך כל דלת כניסה פשוטה לחגיגה לעיניים. בעוד שהחלפת דלת הכניסה לחלוטין עשויה בכל זאת להצריך לוגיסטיקה וכניסה לשיקולים תקציביים, הפתרון של funkydoor הופך את כל עניין עיצוב הדלת לפשוט מאין כמוהו. חברת funkydoor מעצבת ציפוי דלתות כניסה לבית, במגוון רחב של צבעים, עיצובים וטקסטורות. אם עד עתה התלבטתם האם להחליף את דלת הכניסה או להשקיע רק ובעיקר בעיצוב הכללי של הבית, הרי שהיום אין צורך להתלבט יותר. הטכנולוגיה המתקדמת מאפשרת את הדבקת העיצוב הנבחר בקלות ובפשטות על הדלת וכך אתם מקבלים דלת הכניסה מעוצבת בדיוק לפי רצונכם – כל זאת במינימום מאמץ ובמינימום מחיר. בין אם אתם טיפוסים צבעוניים, אוהבי טבע או מעוניינים להביע אמירה כלשהי דרך דלת הכניסה שלכם – לfunkydoor יש את הפתרון המושלם עבורכם – בקלי קלות.

דלת כניסה מעוצבת

למידע נוסף מלאו את הפרטים הבאים
ונחזור אליכם בהקדם:
נגישות