מאמרים

החלפת דלתות הבית

האביב הגיע ואיתו גם חג הפסח, או במילים אחרות: שעת השיפוצים הגדולה. כל השיפוצים הקטנים שדחינו למועד נוח יותר (שלא הגיע לעולם), החלקים החשוכים בבית הצוברים אבק וכל השינויים – הקטנים והגדולים – שהבטחנו לעצמנו שנטפל בהם לקראת החג – הנה הם כאן, מחכים לנו בסבלנות אין קץ, שנואיל בטובנו להפוך אותם ליפים יותר ובכך גם את הבית שלנו למקום נעים יותר.

דלת כניסה לבית – השער דרכו העולם רואה אתכם

נכון, עבור רבים, ה"עולם" לא מהווה שיקול משמעותי בהעדפות העיצוביות שלהם. עיצוב הבית הוא מעל הכל המתנה הקטנה שאנו נותנים לעצמנו מדי יום כדי לגרום לעצמנו להרגיש טוב יותר בסוף יום ארוך. ומה שנכון לכלל הבית – נכון שבעתיים עבור דלת הכניסה לבית. דלת כניסה לבית הוא המקום בו התחושה הראשונית שלכם בסוף יום העבודה מקבלת מקום. זה הזמן, רגע לפני שהמפתח ננעץ בחריץ הדלת, לנשום אוויר, להשאיר את החוץ מאחוריכם ולהיכנס אל הפינה החמימה שלכם. כיוון שכך, החלפת דלתות הבית צריכה להיות בראש סדר העדיפויות שלכם בבואכם לטפל במטלות הבית השונות לקראת החג. זאת, כמובן, רק במידה והן דורשות טיפול ושיפוץ.

החלפת דלתות הבית – או דווקא שיפוץ?

אם דלתות הבית השונות שלכם – דלתות הפנים ודלת הכניסה – מאותתות לכם שהגיע הזמן לטפל בהן, כנראה שתבחרו באחת משתי האופציות הבאות: אפשרות ראשונה תהיה החלפת דלתות הבית. על אף שמדובר בפתרון הנוח מכולם, כיוון שהוא חוסך כאבי ראש ואת הצורך בעבודה מאתגרת, החלפת דלתות הבית עשויה לגרור אחריה הוצאות לא קטנות כלל. יחד עם זאת, שיקולי תקציב הם אמנם חשובים, במיוחד בחודש עמוס כלכלית כחודש האביב, אך יחד עם זאת, ישנן פתרונות נוספים כדי להפוך את הדלתות הבית שלכם לנאות יותר, מבלי לבצע החלפת דלתות כלל. אם ניחנתם בזוג ידיים מוכשרות האוהבות ליצור, אולי תשקלו לבצע צביעת דלת כניסה. פלדלת, זכוכית או דלת עץ – כל החומרים הללו ישמחו לקבל צביעה מרעננת. צביעת דלת כניסה פלדלת הופכת אותה מפריט ריהוט חד גוני ומשעמם, ליצירת אומנות של ממש. כל שעליכם לעשות, במידה ובחרתם באפשרות זו, הוא לנקות את משטח הדלת, לשייף אותה, לצבוע בשכבת בסיס ולאחריה להתפרע עם הגוון האהוב עליכם. שיפוץ הדלת הקיימת חוסך כסף רב והופך את דלת הכניסה שלכם לפריט ייחודי שתאהבו להביט בו הרבה יותר מאשר דלת מוזמנת מראש. יחד עם זאת, עבור רבים שאינם ששים לבצע עבודות יצירה – גם פתרון זה הוא לא פתרון מתאים. אם כן, מה ניתן לעשות?

טפט לדלת כניסה – קל, פשוט וזול

חברת Funkydoor הבינה את הצורך הגדול של רבים לשוות לדלתות הבית השונות מראה מרענן וחדש מבלי להיקלע להוצאות כבדות ומבלי לעשות זאת בעצמם ולכן יצרה פיתוח גאוני בדמות טפט לדלת כניסה. אלא שלא מדובר בעוד טפט. היריעה המודבקת לדלת עשויה ממגנט ולכן קלה מאוד להתאמה ולהצמדה לדלת והתוצאה? יפיפיה. אתם מוזמנים לבחור מבין מגוון רחב של עיצובים את העיצוב שאהבה נפשכם ולשוות לדלת הכניסה שלכם מראה מזמין, נעים ומעוצב בן רגע. כשם שההתקנה פשוטה וקלה, כך גם ההסרה. החלפת כיסוי דלת פלדלת מתבצעת באופן פשוט מבלי לפגוע בדלת עצמה. לכן, אם החלטתם שאתם מעוניינים לבצע החלפת טפט לדלת פלדלת – דלת הכניסה או חדרים אחרים בבית – תוכלו לשות זאת בקלות. העלויות הנמוכות והמגוון הרחב, אנו בטוחים, ישכנעו אתכם לעשות זאת לעיתים קרובות.
Funkydoor – פשטות ועיצוב בקלות.

החלפת דלתות הבית

למידע נוסף מלאו את הפרטים הבאים
ונחזור אליכם בהקדם:
נגישות