מאמרים

זה הזמן להשקיע בעיצוב ושדרוג הבית

אם בהתחלה השתגענו שאנחנו צריכים להישאר בבית בהסגר, אחרי כמה זמן רובנו התרגלנו למצב החדש והאמת היא שיש חלק שאפילו נהנים ממנו ויש לו לא מעט יתרונות! תחשבו רגע מתי היה לכם זמן משפחתי לשלוש ארוחות ביחד? ומתי בפעם האחרונה יכולתם לנקות לפסח אבל ממש כמו שצריך? כאמור- יש זמן, תקועים בבית, זה הזמן לסדר, לנקות וגם לעצב ולשדרג את הבית!

סגר- הזמן להשקיע בעיצוב ושדרוג הבית

הרי אתם במילא בבית ובמלא תקועים בו אז למה שלא תתחילו לארגן את כל הבית מחדש? יש לכם לא רק המון זמן אלא גם כמה זוגות ידיים משועממות שיכולות להירתם למשימה. ותוסיפו לזה שיש הרבה חנויות שעברו למכירה אונליין ושולחות את המוצרים עם שליח עד הבית לפי ההנחיות וההוראות אז אין לכם תירוץ של "לא צבענו כי נגמר הצבע…" יאללה, להתחיל לשדרג!

קבלו חמישה טיפים לשדרוג הבית:

1. צובעים! זה הזמן לסייד את כל הבית מסימני הידיים על הקירות והצבע שדהה כבר. זו גם הזדמנות לתת לילדים לבחור צבע לחדר שלהם ולהחליט לצבוע קיר בסלון בצבע שונה או אפילו לקשט אותו בשבלונות או בטפטים צבעוניים ומגניבים.

2. עושים סדר בארון. מוציאים את כל הבגדים, מנקים היטב את המדפים, מסדרים את הבגדים של העונה הקודמת במקום פחות נגיש ואת הבגדים של העונה במקום נגיש. הכינו שקיות לתרומה של בגדים שאפשר להעביר הלאה.

3. רשימת שיפוצים– עברו חדר חדר ופינה פינה ובדקו מה צריך לשפץ- איפה צריך לתקן, איפה צריך להבריג, מה צריך לתלות ומה צריך ליישר. לאחר מכן התחילו במלאכה- לדפוק מסמרים, לתלות תמונות, לשייף ולתקן מה שצריך לפי הרשימה וכמובן לסמן וי ליד המשימה שביצעתם זה חלק מהכיף של השיפוץ!

4. ניקוי רהיטים- זה הזמן להוציא את כל חומרי הניקוי ולהתחיל לפרק את הספות, את הכריות, לשאוב את השטיחים, לקרצף כתמים- לנקות היטב את כל הרהיטים מבד מה שאפשר בכביסה ומה שלא בחומרי ניקוי מתאימים בכדי שלפחות תרגישו שיש ספות חדשות. אפשר גם להזמין כריות חדשות או אפילו לתפור אם אתם יצירתיים ויש לכם את החומרים.

5. במקום לקנות מקרר פשוט מעצבים את דלת המקרר! לא, הכוונה היא לא לסדר מחדש את כל המגנטים והתמונות שהיו עליו – אלא לבצע הדבקת טפט למקרר, לחפות אותו בעיצוב מגנטי תלת ממדי שישדרג את המראה של המקרר ויראה כאילו רכשתם מקרר יוקרה חדש- וזה בהזמנה פשוטה ברשת.

6. קיר מגנטי- ואם כבר הורדתם את כל התמונות והציורים מהמקרר ואם כבר דיברנו על מגנטים- הזמינו ביחד עם הצבע לקירות גם צבע מגנטי ובחרו קיר בסלון או במסדרון שהוא קיר מגנטי ועליו תלו את כל מה שהי על המקרר.

יש עוד הרבה רעיונות, בטוחים שתמצאו עוד איך לשדרג את הבית בזמן הסגר!

למידע נוסף מלאו את הפרטים הבאים
ונחזור אליכם בהקדם:
נגישות