מאמרים

חידוש דלתות

דלת הכניסה טומנת בחובה הרבה יותר משאנו חושבים, בדומה לגינה מעוצבת ומטופחת כך גם הדלת משמשת כסוג של "תעודת זהות" לבית. בין אם אתם זקוקים פתרון מהיר , איכותי קל וזול לחידוש דלת ולעיצוב הבית ואתם לא יודעים מהיכן להתחיל אנו בפאנקידור נספק לכם את הכלים והרעיונות לעשות זאת. עם מגוון רחב של לקוחות אנו מספקים פתרונות יצירתיים וזמינים למתן מראה חדש ורענן לכניסת הבית ולאפקט wow  שכל אורח ושכן ירגיש וכמובן גם אתם. גם אם אתם רוצים לשדרג את המראה של המשרד ולהכניס יוקרה ועיצוביות מעניינת עם פאנקידור תוכלו לעשות זאת מבלי להיכנס להוצאות מיותרות. פאנקידור מספקת לכם פתרונות עיצוביים קלים , נוחים ולא יקרים אך בהחלט יוקרתיים.

למה כדאי לחדש את הדלת?

דלת הכניסה מלבד היותה הדבר הראשון בו יפגשו האורחים שלכם היא גם המקום בו אתם יכולים להחליף אנרגיות שחזרתם איתן מבחוץ באנרגיות של שמחה בית ומשפחה. כשאתם נכנסים בדלת מעוצבת ויפה, מצב הרוח שלכם משתפר ומשתנה.

קיימות שתי סיבות עיקריות לחידוש דלתות: סיבה ראשונה היא סיבה בטיחותית: דלת ישנה ולא יציבה לא תספק את הביטחון שמשפחות זקוקות לו מפני פורצים ואורחים אחרים לא קרויים. וסיבה שניה היא סיבה עיצובית, לעתים הטפט החום של דלתות הפלדלת לא מספק לנו מענה דקורטיבי לעיצוב הבית ובעיקר עיצוב חלל הכניסה ולכן אנשים רבים בוחרים בפאנקידור על מנת להכניס צבע וחיות לבית.

כולנו יודעים  "היופי נמצא בפרטים בקטנים" והדבר נכון שכן דמיינו לכם סלון מושקע ומעוצב אך דלת חומה או שחורה למראה, הרי מצב זה אינו מושלם ויהיה זה חבל שלא לחדש דלת לפאנקידור.

למידע נוסף מלאו את הפרטים הבאים
ונחזור אליכם בהקדם:
נגישות