מאמרים

חידוש דלתות פנים וחוץ

דלת הכניסה שלנו וכן דלתות הפנים השונות בבית חשופות לבלאי מתמיד.

שריטות, קילופים ופגעי מזג האוויר, הופכים את מראה הדלת לנוצץ פחות משהיה בעבר, והדלת אט אט מאבדת את המראה הנקי והחדש שלה. לא משנה כמה חומר ניקוי נשקיע וכמה נשפשף את החלקים השונים בדלת – נראה שמדובר בעובדה מוגמרת: חידוש דלתות פנים וחוץ הם מחויבי המציאות והגיע הזמן לטפל בהם.

דלת הכניסה – השער העיצובי הראשון בבית

בעוד שחלקים אחרים בבית, כמו המחסן שלנו, למשל, יכולים לסבול מהזנחה ובלאגן קל, החלק הראשון ביותר של הבית, זה שרואים עוד לפני שנכנסים אליו – חייב להיות מעוצב ונעים למראה. כאן לעזרה בא חידוש דלתות פנים וחוץ בעזרת מדבקה. לא סתם אומרים, שדרך דלת הכניסה מתקבל הרושם הראשוני על הבית ועל דירייו וחשוב מזה – ההרגשה הראשונית שלכם ביחס לבית, בכל פעם שאתם דורכים בסיפו, תקבע לפי הצעד הראשון שתעשו לפני שתכנסו אליו, עוד בדלת הכניסה. דלת כניסה מעוצבת היא מקום להחליף בו את אנרגיות החוץ באנרגיות פנים נעימות, להירגע ולהיכנס אל התא המשפחתי החמים שלכם, ואילו דלת כניסה מוזנחת משרה תחושה בלתי נעימה.

חידוש דלתות פנים וחוץ בעזרת הדבקת מגנט

משהגיעה העת לחדש את דלת הכניסה שלכם, בין אם מדובר בחידוש דלתות כניסה מעוצבות מברזל, חידוש דלתות פלדה מעוצבות או חידוש דלתות עץ, ואתם יודעים שלא תוכלו להרשות לעצמכם להחליף את הדלת לחלוטין וגם לא לשפץ אותה, פתרון נהדר עשוי להיות הדבקה של יריעה מגנטית לאורך כל הדלת. פתרון פשוט זה של חברת Funkydoor מותקן בבתים רבים בישראל והוא הפך ללהיט מיד עם המצאתו. המגנט נדבק אל הדלת בקלות, מוסר בקלות ומעוצב במגוון רחב של דגמים לבחירתכם. דלתות כניסה מעוצבות מברזל וכן דלתות פלדה מעוצבות הן דלתות ה"קולטות" את המגנט לחיקם בקלות ובנוחות רבה. יחד עם זאת, אם חידוש דלתות עץ הוא מה שאתם מעוניינים בו, כנראה שהפתרון המגנטי הוא לא הפתרון בשבילכם.

חידוש דלתות פנים וחוץ בקלות ובמהירות

גם דלתות הפנים שלכם יודו לכם אם תחליטו לחדש אותן בעזרת הדבקת היריעה המגנטית שלנו. דלתות הפנים מהוות פריט עיצובי לא פחות חשוב מאשר דלת הכניסה. הנראות הרבה שלהן הופכת אותן לרהיט מרכזי בבית, הזקוק לעיצוב ולאמירה משלו. בבואכם לעצב דלת פנים מיוחדת משלכם, אתם יכולים לבחור בין חידוש דלתות פנים אחיד לכל דלתות הפנים בבית, או לבצע חידוש דלתות פנים בהתאם לכל חדר (חדר ילדים, חדר שינה, ממ"ד, חדר עבודה ועוד). האפשרויות הן כמעט בלתי מוגבלות וכל אחד, עם כל סגנון עיצובי, יכול למצוא את העיצוב שאהבה נפשו. חידוש דלתות פנים בעזרת הדבקה מגנטית תהפוך את הדלת שלכם מדלת פשוטה לדלת פנים עם אמירה וייחודיות. המגנטים שלנו מוצעים לכם במגוון רחב של דגמים, טקסטורות ואמירות עיצוביות אישיות, כל זאת לקבלת דלת פנים מיוחדת במינה.

מהיום אין צורך להיקלע להוצאות כבדות שהחלפת דלתות הבית טומנות בחובן.

אם דלת הכניסה שלכם זקוקה לשיפוץ קל או שדלתות הפנים שבבית זקוקות לטוויסט עיצובי – בחרו במדבקות Funkydoor. ההתקנה וכן ההסרה של המדבקות היא פשוטה ביותר ולוקחת כ- 10 דקות. כמובן שאם אתם מעוניינים, נוכל לבצע את ההתקנה בעצמנו. מחירי המגנטים שווים לכל נפש ומהווים פתרון מעולה לכל מי שעיצוב הקן החמים שלו חשוב לו אך לא יכול להרשות לעצמו החלפה יקרה מדי של הדלתות בבית. באתר שלנו תוכלו להתרשם ממגוון רחב של סגנונות עיצוב, המבטיחים אווירה נעימה, מדליקה ומעודכנת בבית.

חידוש דלתות פנים וחוץ

 

למידע נוסף מלאו את הפרטים הבאים
ונחזור אליכם בהקדם:
נגישות