מאמרים

חידוש דלתות רב בריח

חידוש דלתות רב בריח הן אתגר עיצובי בכל חלקי הבית. בעוד שדלת הכניסה שלכם צריכה לשדר את כל מה שיחכה לאורח או לכם בפנים ולהוות פריט עיצובי מתוחכם, דלתות הפנים השונות צריכות לשדר אחידות עיצובית. בשונה משניהם, חידוש דלת ממ"ד מצריכה חשיבה יצירתית ויציאה מחוץ לקופסת העיצוב המוכרת לנו בדרך כלל. חידוש דלתות רב בריח הוא לא דבר שאנחנו נצרכים לעשות בכל יום, אך כשאנחנו נצרכים לעשותו – חשוב לעשות זאת כמו שצריך – במקסימום עיצוב ובמינימום מחיר.
חידוש דלתות ממ"ד – זה המקום להתפרע
בעוד שדלת הכניסה או דלתות הפנים השונות בדרך כלל ישדרו קו עיצובי הומוגני ויחסית שקט, דלת הממ"ד לא חייבת לשמור על קו עיצובי אחיד. חדר הממ"ד הוא לא מקום סימפטי במיוחד. בעיתות לחימה מתכנסים בו כל בני הבית ומתגוננים מפני האיומים השונים. השעות הארוכות שמבלים בו, בתוספת המתח בו בני הבית שרוים, הופך חדר זה למקום מדכא ומתסכל. לכן, חידוש דלת ממ"ד עשויה לשפר את ההרגשה שלנו פלאים. אך בעוד חידוש דלתות רב בריח שונות מתאפשר בקלות יתרה, דלת הממ"ד, על משקלה הכבד והצורך הפרקטי החשוב שלה לבודד ולהגן – הופכת את משימת העיצוב למאתגרת מעט יותר. למרות זאת – יש פתרון! זה המקום שלנו להתפרע – אוהבים עיצובים צבעוניים ואוונגדריים? קדימה! נהנים מתמונה גדולה של שקיעה או נוף ציורי אחר? לכו על זה! אולי עיצוב היתולי ישמח אתכם ברגעים הקשים? מה שלא תבחרו, זה המקום שלכם ליצור ולהפוך חדר "כבד" יחסית לקליל ונעים – בדרך פשוטה וקלה. כיצד? תגלו מיד.
ומה יהא על שאר דלתות הבית?
צרכנים רבים מעוניינים לשפץ את ביתם ובתוך כך לבצע גם חידוש דלת פלדלת. מחיר גבוה, שיקולים לוגיסטיים או סיבות אחרות גורמים להם פעמים רבות לזנוח את הרעיון וכך, למרות שהם משפצים את שאר חלקי הבית, רוכשים סלון חדש, משפצים את ארונות המטבח ומחליפים את התאורה בבית, דלתות הבית נותרות בשממונם, מקולפים ועזובים. וחבל. אנו משקיעים סכומים לא מבוטלים בשיפוץ הבית, ולא נותנים את דעתנו על כך שדלתות הנראות לא טוב משפיעות על מראה הבית כולו. מה אפשר לעשות?
חידוש דלת פלדלת – מחיר משתלם ואטרקטיבי
מהיום, חידוש דלתות רב בריח הוא בר השגה מתמיד. גם אם שיקולי תקציב גרמו לכם לזנוח את החידוש עד עתה, הרי שמהיום לבעיה זו יש פתרון קל ונוח. חברת Funkydoor יצאה בפיתוח פשוט וגאוני, המאפשר לכם לחדש את הדלתות השונות בבית מבלי להיקלע להוצאות כבדות. ציפוי מגנטי מעוצב במגוון רחב של דגמים נדבק לדלתות השונות, מכסה על הפגמים השונים שספגה הדלת ומאפשר עיצוב מתקדם ואסתטי במיוחד במחיר מצוין ובעמידות גבוהה.

משטחים נוספים בבית יאמרו לכם תודה
חידוש דלתות רב בריח או חידוש דלתות ממ"ד הם לא החידושים היחידים שחברת Funkydoor מציעה לקהל לקוחותיה המרוצים. חידוש דלתות מקררים או חידוש ארון החשמל נכללים גם הם באפשרויות החידוש המגנטי שלכם. חידוש דלתות מקררים או ארון החשמל נעשים באופן דומה לחידוש הדלתות הסטדנרטי. היריעה המגנטית מותאמת לגודל המיועד, אתם מדביקים אותה בקלות ומקבלים עיצוב חדשני ונעים.
אנחנו ב Funkydoor מבינים את הצורך החשוב לעצב את דלתות הבית השונות, וכן משטחים נוספים, בתקציב אטרקטיבי אך עדיין לשמור על סטנדרט עיצובי גבוה. נשמח לעמוד לרשותכם בדרך אל העיצוב המושלם בכל מה שתזדקקו לו: ייעוץ עיצובי, בחירת המגנט והתקנה מוצלחת – כל הדרך אל בית מושלם.

למידע נוסף מלאו את הפרטים הבאים
ונחזור אליכם בהקדם:
נגישות