מאמרים

חיפוי ארונות חשמל בלובי

בכל בית בין אם מדובר בבית פרטי או בניין מגורים משוף יש ארונות חשמל. את ארון החשמל ניתן למצוא בעיקר ליד דלת הכניסה מה שאומר שרואים אותם ממש בהתחלה כשמגיעים לבית. כשארון החשמל לא שמור זה גם יכול להיות מסוכן מבחינת חשיפה לחשמל וגם נראה פחות טוב, בעיקר אם אתם גרים בבית מעוצב.

הפכו את היתרון לחיסרון ועצבו את ארונות החשמל:

אולי בבית פרטי לא מדובר בארון גדול שתופס הרבה מקום ואפשר פשוט לצבוע אותו בצבע הקיר ולהפוך אותו לחלק מהעיצוב אבל בבנייני מגורים ארונות חשמל יכולים להיות גדולים ובולטים ולהעכיר את הנראות ואת האווירה. לכן במקום להשאיר אותם ככה- רצוי וכדאי לחפות אותם.
הדרך המומלצת לשדרג את מראה הלובי ולעצב מחדש את ארונות החשמל בלובי (ובכלל ארונות שקיימים בלובי ובמקומות שונים בבניין והורסים את הנראות הכללית שלו) היא לחפות אותם. שלא כמו חיפויי קיר ממגוון חומרים שונים כמו עץ או אלומיניום ואפילו אבן ובריקים, את הארונות לא ניתן לצפות בחומרים שכאלה אבל בהחלט אפשר לרצוי לצפות ולחפות אותם.
שלושת האפשרויות הקיימות הן- טפט שצריך להתאים לגודל הארון ולהדביק אותו בצורה מקצועית על כל אחד מהארונות, צביעת הארונות בצבע מתאים שמשתלב בעיצוב הכללי של הלובי ושל הבניין ושימוש בחיפוי מגנט. חיפוי מגנט הוא האפשרות הטובה ביותר שכן יש לו כמה וכמה יתרונות על שאר החיפויים:
יתרון ראשון לציפוי ארונות חשמל באמצעות חיפוי מגנטי- חיפוי מגנטי לארון החשמל בלובי מתאים לכל סוג של ארון חשמל ולכל גודל של ארון חשמל. במידה ואין גודל מתאים ניתן להזמין גודל בהזמנה מיוחד כזה שלא יחסום את הידית של הארון.
יתרון שני לחיפוי מגנטי- ניתן לבחור ממגוון עיצובים ומבחר צבעים שיתאימו לעיצוב הכללי ואפילו לגוון. ישנם גם חיפויים מגנטיים חלקים או חיפויים מגנטיים עם טקסטורות שונות בהתאם לעיצוב שתבחרו.
יתרון שלישי לחיפוי ארונות חשמל בובי- ההתקנה היא פשוטה וניתן לבצע אותה באופן עצמאי עם הוראות מדויקות ברורות וקלות לתפעול. במידת הצורך ניתן להזמין איש מקצוע שיבצע את ההתקנה בפשטות ובמהירות עבורכם.
יתרון רביעי לחיפוי – העלות של שימוש במגנט בתור חיפוי ארונות חשמל בלובי נמוכה באופן משמעותי מאפשרויות אחרות של חיפוי כמו צביעה או טפט.
יתרון חמישי לחיפוי מגנטי- חיפוי על גבי ארון החשמל או על גבי כל משטח אחר ניתן להתקנה בקלות ובמהירות מבלי לפגוע במשטח. החיפוי לא פוגע בארון החשמל וניתן להתקינו בקלות ובמידה ומעוניינים להחליף ניתן לעשות זאת בקלות ובמהירות ללא פגיעה במשטח והתקנה של חיפוי מגנטי חדש לפי בחירה ולשנות את העיצוב כל כמה זמן בקלות ובמהירות.

למידע נוסף מלאו את הפרטים הבאים
ונחזור אליכם בהקדם:
נגישות