מאמרים

טפט לדלת רב בריח

דלתות רב בריח הם אחד מהפיתוחים הישראליים המובהקים ביותר הקיימים, שהולכים איתנו כבר שנים ארוכות. נדמה שאין דבר שיכול להביס את החוזק והביטחון שהם משדרים ולכן רוב הציבור בישראל מעדיף לבחור בדלתות אלה, שנה אחר שנה. אך מה עושים כשרוצים לעצב את הדלת אך לא יכולים להרשות לעצמנו את החלפתה? בין אם משיקולים כלכליים ובין אם משיקולי כדאיות (למשל, בדירה שכורה או בדירת סטודנטים) – אם החלטתם שאתם רוצים לעצב מחדש את הדירה כשהדלתות הם חלק חשוב בעיצוב אך אתם בוחרים שלא להחליף אותם – אל דאגה, ל Funkydoor יש פתרון נהדר ואסתטי עבורכם. לעזרתנו נרתם פיתוח פשוט אך איכותי, שלא ברור איך לא הומצא עד עתה: טפט לדלת רב בריח. למגוון דוגמאות תעניינו בקטלוג  של חיפויים מגנטיים לדלת כניסה

 המגנט שעושה את ההבדל

בעוד שעד עתה נאלצנו להדביק טפט העשוי דבק למשטחים השונים, מה שיצר אמנם, עיצוב נאה אך ברמה הפרקטית היה קשה יותר להורדה והשאיר שובל של סימני דבק אחריו, הרי שהיום, בזכות טפט העשוי מגנט – הדרך לעיצוב הדלת קלה הרבה יותר. טפט לדלת עץ, פלדה או ברזל – אתם בוחרים היכן אתם מעוניינים שהחיפוי ישתלב ואנו עומדים לרשותכם עם מגוון רחב של דגמים המתאימים לסגנונות עיצוב רבים (יחד עם זאת, טפט לדלת עץ, לפחות המגנטי, ייתכן ולא ידבק כראוי למשטח). טפט מגנטי עשוי באופן כזה המאפשר הדבקה נוחה, יעילה ופשוטה על משטח הדלת ובעת הסרתו לא נשארים סימנים כלל. המגנט נדבק לדלת בקלות וגם מוסר מהדלת בקלות ומאפשר הדבקה חוזרת גם לאחר זמן.

מחיר שפוי ומשתלם

בין אם מדובר בדלת פנים או בדלת הכניסה, אין מה להשוות בין עלות החלפת הדלת לבין עיצוב הדלת בעזרת טפט לדלת רב בריח. התוצאה הסופית המתקבלת היא אסתטית במיוחד עם טוויסט עיצובי שספק אם היה מתקבל לו הייתם בוחרים להחליף את הדלת לדלת מעוצבת פשוטה. טפט לדלת פלדלת – מחיר נמוך, הוצאה כספית קטנה ותוצאה נהדרת, בין אם מדובר בטפט לדלת הכניסה או טפט לדלת פנים. מחיר הוא שיקול חשוב בבואנו לשפץ את הבית או חלקים ממנו, אך תקציב נמוך אין פירושו תוצאה פחות טובה בהכרח. טפט מגנטי לדלת הכניסה או טפט לדלת פנים – מחיר שלחלוטין שווה את ההשקעה, בעבודה מינימלית ובמראה הנשמר לאורך זמן.

מגוון עיצובים

אנו יודעים שעיקר המטרה שלנו בבואנו לעצב את הבית הוא להפוך אותו לנעים, יפה ומזמין יותר. כיוון שכך, יצרנו ב Funkydoor מגוון רחב ומגוון של דגמי דלתות מעוצבות. אם הרוח העיצובית של הבית שלכם היא כפרית, הרי שתוכלו לבחור מבין שלל העיצובים הכפריים, הרומנטיים, ברוח וינטאג'ית רכה שלנו. אם מדובר בחדר ילדים לו אתם מעוניינים לשוות מראה רך וילדותי, אתם מוזמנים להתרשם ממגוון העיצובים לחדרי ילדים שלנו, המלאים מוטיבים מדליקים של אותיות, מספרים ונוף נעים לעין. אם חדר הממ"ד הוא החדר לו אתם רוצים לשוות מראה מעוצב יותר, תוכלו לבחור מבין העיצובים המרגיעים שלנו, המשדרים רוגע, משפחתיות ותחושה נעימה – תחושה שכל ממ"ד ישראלי טיפוסי ישמח לאמץ לשורותיו.
Funkydoor מעמידה לרשותכם, מלבד עיצובים מגוונים וטכנולוגיה חדישה, גם את המומחים שלנו. נשמח לייעץ לכם בכל דבר הקשור לעיצוב הטפט בהתאם לחלל, לעזור בבחירת הטפט המוצלח ביותר עבורכם ואם תזדקקו, גם בהתקנתו המוצלחת. Funkydoor – הפתרון הפשוט שעושה את ההבדל.

טפט לדלת רב בריח

למידע נוסף מלאו את הפרטים הבאים
ונחזור אליכם בהקדם:
נגישות