מאמרים

טפט לדלת שהוא מגנט

למה למהר ולהחליף את הדלת או להשקיע זמן רב בלצבוע אותה אם אפשר בקלות ביעילות ובמהירות לשים טפט לדלת? ולא, הכוונה היא לא לגזור ולהדביק טפט ולקוות שזה יצא חלק ויפה- אלא להשתמש בטפט לדלת שהוא מגנט.

כל היתרונות בטפט לדלת שהוא מגנט:

טפט לדלת שהוא מגנט מתאים למגוון של דלתות- בין אם לדלת הכניסה או לדלת של הממ"ד . יש לט הרבה יתרונות לשדרוג המראה של הדלת בצורה מהירה וקלה, שכל מי שיגיע אליכם יהיה בטוח שרכשתם דלת חדשה ויתרשם!

  • טפט לדלת שהוא מגנט מגיע במבחר רב של עיצובים. אפשר לבחור מעיצוב קיים, להסתפק בצבע אחיד מבין מגוון הצבעים שיש או אפילו להתאים את העיצוב בצורה שמתאימה ביותר לבית שלכם.
  • טפט לדלת שהוא מגנט ניתן להחלפה עצמית ללא איש מקצוע. תוכלו לעשות זאת בעצמכם ולשנות את העיצוב בזמן שאתם רוצים לעיצוב שאתם רוצים. ההתקנה היא פשוטה וקלה ולא צריך איש מקצוע מוסמך לכך. המגנט עצמו מתחבר בקלות וניתן להסיר אותו ולחבר אותו מחדש בקלות ובפשטות.
  • טפט לדלת שהוא מגנט ניתן להסרה בקלות ובפשטות והוא לא משאיר סימנים על גבי הדלת כך שאם אתם שוכרים ועוברים דירה תוכלו פשוט להסיר את המגנט ולהשתמש בו בדירה החדשה- לא תהרסו את הדלת הקיימת ותוכלו לבצע שימוש חוזר במקום להעביר דלת!
  • טפט לדלת שהוא מגנט מאפשר לשדרג את העיצוב של כל דלת ודלת בבית כולל העיצוב הכללי של הבית בהדבקת טפט אחת פשוטה קלה ומהירה. אפשר להתאים את העיצוב של הדלת לעיצוב הכללי של הבית ולעצב מחדש את המראה במהירות.

לא תמיד ניתן להחליף דלת וגם לא תמיד ניתן לבצע בה שינוי קבוע כמו טפט קבוע או צביעה שתשאיר סימנים גם אם לאחר מכן תצבעו אותה אחרת. לכן טפט לדלת שהוא מגנט הוא הפתרון הטוב ביותר. הוא משמש בפתרון קבוע או זמני כי הוא יכול להישאר לזמן רב לא מאבד מהיופי שלו ומהעיצוב שלו ואפשר להסיר אותו ולחבר אותו מחדש מבלי לפגוע בדלת.

אם עברתם דירה ואתם לא אוהבים את הדלת אתם לא חייבים למהר להחליף אותה מה שלא תמיד אפשרי כאמור. אתם יכולים פשוט לרכוש טפט לדלת שהוא מגנט ולהחליף ברגע מהיר וקל את הדלת של הממ"ד, של הכניסה ואפילו של המקרר. כך תוכלו לשנות ולשדרג את העיצוב של הדלת ולהתחדש במהירות בקלות וביעילות. תזמינו אורחים והם יהיו בטוחים שעיצבתם מחדש את הבית ואת הדלתות בהמון כסף ונעזרתם במעצבת ורק אתם תדעו את האמת…

.

.

למידע נוסף מלאו את הפרטים הבאים
ונחזור אליכם בהקדם:
נגישות