מאמרים

כיסוי דלת פלדלת

שיפוץ דלתות בפרט ושיפוץ הבית בכלל

שני דברים האלו עשוי לגרום לזקוקים לו להגיב באחת מבין שתי התגובות הבאות: חדוות עשיה, הירתמות למשימה, השוואת הצעות מחיר, קניה עצמית ושיפוץ עצמי, או בתסכול רב, חישובים כלכליים ורצון לדחות את המשימה כמה שניתן, במחשבה שאולי כך הצורך בשיפוץ יעלם. ובכן, גם אם אתם נמנים על האחרונים, אין צורך להיות מתוסכלים. העידן החדש הביא עמו המצאות שונות ומגוונות, שרבים מהם לא מצריכים מאמץ או ידע מיוחדים. אחת מההמצאות הייחודיות הללו תורמת לאיכות החיים והופכת את כל עסק השיפוץ לפשוט הרבה יותר: ציפוי דלת כניסה רב בריח.

כיסוי דלת פלדלת – טוויסט עיצובי פשוט

מהיום, שיפוץ דלתות הוא לא גזירת גורל. כיסוי דלת מגנטי, איכותי ומעוצב יגן על הדלת שלכם מפני פגעי הזמן השונים וישווה לה מראה נאה ומעוצב במיוחד. הכיסוי עשוי ממגנט והוא נדבק אל הדלת בקלות רבה, המאפשרת גם את הסרתו בקלות. ציפוי דלת כניסה רב בריח הופכת את הדלת שלכם מדלת אפרורית ונטולת אופי לדלת מעוצבת, כזו עם אמירה אישית, מזמינה ונעימה לעין.

ציפוי דלת פלדלת – בצפון או בדרום

בין אם אתם מעוניינים בשיפוץ הדלת על ידי ציפוי דלת פלדלת בצפון הארץ ובין אם הדלת המבוקשת שוכנת בדרום הארץ, Funkydoor תגשים את משאלתכם העיצובית. ל Funkydoor פריסה ארצית, ועל אף שההתקנה היא פשוטה מאין כמוה, נשמח לסייע לכם ככל שתצטרכו ולהזמין מתקין מקצועי לביתכם להדבקת המגנט הנבחר. באופן עקרוני, כל שעליכם לעשות הוא לבחור כיסוי דלת פלדלת לאיזו דלת שתרצו, להתאים את הגודל המבוקש ולהצמיד את המגנט אל הדלת. קל, פשוט והתוצאה? מנצחת.

ציפוי פלדלת – מחיר אטרקטיבי ועיצוב מתקדם

כיום, צרכנים רבים מעדיפים לשפץ את דלתם על ידי הדבקת ציפוי מגנטי מעוצב פלדלת. מחיר אטרקטיבי וחסכון כספי, עיצוב מתקדם ומגוון רחב של עיצובים שניתן להסיר בקלות ולהחליף בעת הצורך הופכים את הפתרון העיצובי הזה לפופולרי במיוחד, גם בקרב אלו שהפרוטה מצויה בכיסם ברווח. כיסוי דלת הוא הרבה יותר מצורך פרקטי הנועד לכסות על נזקי הזמן בדלתות השונות שבבית. דרך הבחירה העיצובית שלנו, אנו מביעים גם אמירה אומנותית ואסתטית. חובבי הוינטאג' ישמחו לגלות כי הדלת המעוצבת ברוח זו מוסיפה לחלל הבית תחושה על זמנית ייחודית, כאילו הבית כולו, דרך הדלת, טובל בשנות ה- 20. חדר ילדים, עמוס צעצועים ככל שיהיה, יקבל טוויסט ילדותי מענג דרך בחירתכם בדלת צבעונית והיתולית. אם הבית שלכם צבעוני ועמוס עיצוב אך אתם עדיין מעוניינים בכיסוי מגנטי, אין בעיה – לרשות Funkydoor גם עיצובים רגועים, שקטים ואבסטרקטיים, המשדרים "פחות זה יותר". כל עיצוב שתבחרו, לכל דלת שתבחרו, יעניק לחדר בו הוא משמש וגם לבית כולו מראה אחר, כל זאת ללא הצורך להשקיע ברהיטים חדשים, תמונות מיוחדות ולעיתים גם מבלי לשפץ את הבית כלל.

כיסוי דלת שאינו משאיר סימנים

גם אם באיזשהן נסיבות תבחרו להסיר את הכיסוי המגנטי, לא תתקלו בקושי בעשותכם כן. הכיסוי המגנטי, כשם שהוא נצמד בקלות, כך הוא גם מוסר בקלות ולא משאיר אחריו סימנים. בניגוד לטפט המודבק לדלת על ידי דבק, המגנט מאפשר הסרה חלקה – כאילו הוא מעולם לא היה שם. הכיסוי המגנטי מורכב מ- 100% מגנט, וככזה הוא לא מזיק לדלת עליה הוא מודבק כלל. אם תבחרו להסיר את הכיסוי, אם כדי להחליף לכיסוי אחר או אם כדי לשוב לדלת המקורית, תוכלו לעשות זאת ללא קושי מיוחד.

Funkydoor תשמח לעמוד לרשותכם – כל הדרך עד הבחירה המוצלחת.

כיסוי דלת פלדלת

 

למידע נוסף מלאו את הפרטים הבאים
ונחזור אליכם בהקדם:
נגישות