מאמרים

לא אוהבת את דלת הפלדלת בדירה?

זה כבר כמה זמן שזה פשוט לא זה. זו לא את. זו היא! וכשאנחנו מתכוונים "היא" אנחנו מתכוונים לדלת הפלדלת הישנה של הכניסה לדירה.

את רואה אותה כשאת עוברת מחדר השינה למטבח וחזרה, את רואה אותה מהסלון. את נתקלת בה כשאת יוצאת מהבית או נכנסת לבית ובכל פעם שמישהו מגיע אליכם לביקור. ובכל פעם מתחשק לך פשוט לצעוק- די! אני לא רוצה יותר את הדלת המשעממת הזו! אבל מה האופציה על חידוש דלת כניסה שמעת?

השקעת בדירה – מה עם הדלת?

השקעת לא מעט בדירה, בדיוק כמו את אוהבת הכל מעוצב וחדשני. שדרגת וסידרת, קנית והתאמת את כל הדברים ורק הדלת הזו תקועה לך. הרי את כל תכולת הדירה ממש קל לשדרג ולשנות ולעצב מחדש ולהוסיף צבע ואת הדלת אי אפשר להחליף בכל פעם שמתחשק…. אבל זה לא אומר שאת צריכה להיתקע עם הדלת המשעממת הזו שלא מתאימה לך לכלום. חידוש דלת כניסה באמצות חיפוי מגנטי  הוא בדיוק הדבר שאת צריכה. החיפוי המגנטי התלת ממדי החדש בשוק מציע מגוון עיצובים שונים ועדכניים- כאלה שתוכלי להתאים לעיצוב החדש ולסידור של הדירה, ולא תצטרכי להחליף את הדלת וגם לא תצטרכי להסתפק רק בדלת הכניסה- תוכלי לעצב מחדש את כל דלתות הדירה – אפילו את דלת המקרר!

ההגנה של הפלדלת העיצוב של החיפוי:

החיפוי המגנטי החדשני מאפשר לחפות את כל הדלת וכביכול ליצור דלת חדשה כשבעצם לא החלפתם את הפלדלת הבטוחה ששומרת עליכם. אין צורך להחליף דלת שתעלה לכם לא מעט, או להוריד את רמת הביטחון של הבית שלכם- תוכלו לשמור את הדלת המוגנת והמגנה הזו ורק לעצב אותה מחדש בהתאם לסגנון שלכם ובכך תרוויחו גם הגנה וביטחון וגם עיצוב משודרג.

פתאום את אוהבת את הדלת:

אחרי שישבת על האתר ועברת על כל העיצובים שיש התחלת להתאהב ברעיון וגילית שהחלק הקשה הוא באמת להחליט איזה עיצוב לבחור כי יש כל כך הרבה מבחר!!! והכל כל כך יפה וכל כך קל לביצוע!

בסוף את הרי תבחרי את העיצוב העדכני והאהוב עלייך ביותר שמתאים לדירה שלך, וכמובן שלא תסתפקי רק בדלת הכניסה לבית אלא גם תחפי את דלתות החדרים ותראי שמאותו הרגע את גם תשי בסלון עם הפנים אל הדלת ותהיי מרוצה, וגם תלכי במסדרון ותחלפי על פני כל הדלתות עם חיוך- כי הנה הכל מעוצב לפי טעמך, והנה את כבר ממש אבל ממש לא שונאת את הדלת המשעממת שלך- להיפך- את ממש אוהבת אותה!

ואת יודעת מה הבונוס בכל הסיפור הזה? שברגע שיימאס לך (תני לזה קצת זמן טוב?) לא תצטרכי להחליף את הדלת אלא רק את החיפוי המעוצב!

למידע נוסף מלאו את הפרטים הבאים
ונחזור אליכם בהקדם:
נגישות