מאמרים

חיפויים מגנטיים לדלתות. האם זה מתאים למטבח?

תמיד רציתם מטבח יפה וחדשני אבל חששתם שמדובר בהוצאה גדולה?

בתחילת המאה ה20, כאשר כל בני משפחה היו יוצאים לעבוד,כאשר התחילו להכניס מוצרי חשמל למטבח, גם מידות המטבח השתנו. פעם מטבח היה חדר אוכל ביום וחדר שינה בלילה. אחרי זה למטבח נתנו את הכבוד שלו, והוא שימש להכנה מהירה של אוכל. בימינו מטבח זה לב של הבית. לכן אם תמיד חלמתם על מטבח מעוצב ויפי, אבל אף פעם לא היה תקציב פנוי לזה, הרגע המיוחד הזה הגיע. עכשיו עם פנקי דור אתם יכולים לעצב את המטבח שלכם באופן חדשני ומעניין כפי שלקוחות רבים חוו וראו.

אנו נספק לכם כיסוי מגנטי מדליק ואסתטי למדיח, למקרר או לקולט האדים, כל שאתם צריכים הינו משטח מתכת אשר ניתן להדביק עליו מגנט והעיצוב החדש בדרך אליכם. חשוב לציין שחיפויים קיימים במגוון מאוד רחב של סגנונות ועיצובים. כך שכל אחד יכול לבחור מה שמדבר אליו יותר או להתאים את הכיסויים לעיצוב של כל הבית. בנוסף החיפויים מיוצרים מחומרים איכותיים בלבד, עמידים לשריטות וקלים לניקוי. ניתן גם להסיר את החיפוי ללא שום פגיעה במוצרים.

אתם יכולים לעשות התאמה של מספר דגמים או לבחור בדרך שמרנית יותר עם כיסויים תואמים למקרר, למדיח ולקולט האדים. אם המטבח שלכם צמוד לסלון כמובן שכיסוי מגנטי לדלת הכניסה הוא Must.

מטבח יפה וחדשני הינו הכרחי בימינו. בית יפה ואופנתי תמיד לוקח בחשבון את המקום בו אתם מבשלים וסועדים. אבל בזמן האחרון המטבח הפך גם לאתר מרכזי לאירוח. לכן בנוסף לפונקציונליות של המטבח אנשים מקפידים גם על עיצוב מרשים ומושקע.

הארוחות המשפחתיות שלכם יהיו מהנות יותר ובני המשפחה לא יהססו להגיע ולסעוד על השולחן.

איך תבחרו את הכיסוי המושלם למקרר?

אם נמאס לכם ממקרר בצבע לבן משעמם או נירוסטה, שניתן לראות בכל הבית. לכו על פתרון יפה ומיוחד – חיפויים למקרר. אצלנו תמצאו מגוון מאוד רחב של דוגמאות ועיצובים לכיסוי מקרר. אבל עליכם לקחת בחשבון את גודל החלל, ככל שהחלל במטבח גדול יותר כך תוכלו לשחק יותר במרקמים ובצבעים – לשלב צבעים כהים עם בהירים ועוד.

הצוות שלנו מיומן בלייעץ לכם איזה דגמים הכי יתאימו לכם ולאופי המטבח שלכם.

האם אנחנו חייבים לקחת מעצב על מנת לעצב את המטבח?

אין תשובה אחת לשאלה זו שהרי היא תלויה בהמון גורמים: אופי בני המשפחה וביכולתם מבחינת זמן ותקציב.

במידה ויש לכם את התקציב אתם יכולים להתייעץ עם מעצב פנים או אפילו לשכור מעצב שיעשה לכם את כל העבודה. כמו בכל ענף מקצועי, איש מקצוע יכול להיות לעזר רב. תחשבו: הוא כל הזמן מתעדכן על חידושים בשטח, חשוף למידע מקצועי יותר מאנשים שבאים מחוץ לתחום, נוכח בכל הכנסים שקשורים לעיצוב, בדרך כלל עם ניסיון רב בתחום. אפשר למצוא עוד מאה ואחת סיבות למה לקחת מעצב. אבל מצד שני של המטבע תמיד יהיו אלו שלא רוצים לקחת מעצב עקב סיבה כזו או אחרת. זה זכותם המלא. אבל במקרה של הטפט שלנו תוכלו להסתדר גם לא עזרה של מעצב. התקנה של הכיסוי המגנטי נוחה ופשוטה, לא דורשת מאמצים כלל. המגנט יכול לשמש אותכם לאורך זמן רב. אבל אם במקרה החלטתם לשנות קונצפט עיצובי אז תמיד ניתן להסיר או להחליף אותו בקלות ובמהירות, ללא נזק לאותו מוצר, שהיה דבוק אל

יו. אז למה מחכים? יש כבר רעיון עיצובי בראש? אולי אפילו כמה? כך או כך חשוב לרשום על דף את הכיוון שלכם ולהכין דוגמאות למטבחים שאהבתם.

אנו ממליצים כי תקראו טיפים לעיצוב המטבח ותבקרו בעמוד שלנו שמדבר על מגמות בעיצוב הבית.

חיפויים מגנטיים

למידע נוסף מלאו את הפרטים הבאים
ונחזור אליכם בהקדם:
נגישות