מאמרים

למה עדיף לבצע חיפוי קירות

כשרוצים לשדרג מראה של חדר, כל חדר, במהירות וביעילות הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא לשדרג את נראות הקיר. בוחרים קיר אחד ופשוט "מתלבשים עליו" מבחינת עיצוב, חיפוי קיר, שינוי התמונות ותליית אקססוריז. לעיתים צבע חדש לקיר יכול להוות שינוי משמעותי בנראות של החדר כולו.

צבע, חיפוי או טפט?

בעבר לא היו הרבה אפשרויות לשדרוג מראה של קירות ואם היתם רוצים קיר חדש היתם צריכים לצבוע אותו. אבל צבע יכול לעלות הרבה כסף (בהתאם לגודל הקיר ולמספר השכבות שצריך לצבוע), לקחת הרבה זמן וגם להימאס אחרי זמן קצר. גם טפט היה מאוד נפוץ ופופולארי מבחינה עיצובית שנים רבות אבל גם פה אם הוא נמאס הוא ורש קילוף וצביעה מחדש של הקיר ואף יכול לגרום להרס של הקיר. אז מה עושים? מחפים! חיפויי הקיר הקיימים בשוק מגיעים במגוון צבעים ומבחר טקסטורות ודוגמאות והם משנים את המראה ברגע ומייצרה מראה מיוחד וייחודי שגם אפשר להסיר בקלות אם נמאס.

אז למה לחפות את הקיר ולא לצבוע?

במקום לציין את החסרונות בצביעה נציין את היתרונות בחיפוי, בעיקר כשמדובר בחיפוי של מגנט- שהוא גם זול יותר מחיפויים אחרים, גם מגיעה במגוון טקסטורות ודוגמאות וגם מאוד נוח להתקנה עצמאית ללא סיוע של איש מקצוע.
במידה והחלטתם לחפות את הקיר ובחרתם בחיפוי קיר מסוגנן תוכלו:
-לייצר סגנון ואווירה בקלות ובמהירות- לרפד את הספה, לרכוש כריות חדשות ולבחור חיפוי קיר מתאים שיצור מראה חדש ואפילו שונה לחלוטין מהמראה הקודם של אותו סלון.
-לבחור סגנון וצבע מיוחד וייחודי חלק או עם טקסטורה ואם יימאס לכם תוכלו פשוט להסיר את המגנט מהקיר מבלי לפגוע בו ולהתקין חיפוי אחר מכיוון שהמחיר הינו אטרקטיבי במיוחד
-לבחור לחפות רק חלק מהקיר ולא את כולו- אפשר לבחור דוגמא ולחפות רק חלק מהקיר ואת שאר הקיר לקשט באקססוריז ותמונות מתאימות.
-חיפויי קיר הינם עמידים לאורך זמן ומספקים פתרון עיצובי ברמה גבוהה ואיכותית, אינם דורשים תחזוקה שוטפת- לא דוהים כמו צבע ולא מתקלפים כמו טפט.
היתרון המשמעותי הנוסף בבחירת חיפוי קיר לסלון הוא שברוב הפעמים, למשל כשמדובר בהתקנה של ציפוי מגנט לא צריך להזמין איש מקצוע מכיוון שהחיפוי עצמו מגיע עם הוראות התקנה פשוטות וקלות להבנה וכך ניתן לחפות את הקיר באופן עצמאי. כן מומלץ מאוד לתכנן את העיצוב מחדש ולא למהר פשוט לחפות את הקיר ואחר כך להתחרט כי אחרי הכל כל שינוי עולה כסף ולוקח זמן. החליטו מראש על קונספט עיצובי, סגנון וצבע ובהתאם תבחרו את החיפוי קיר המתאים ביותר.

למידע נוסף מלאו את הפרטים הבאים
ונחזור אליכם בהקדם:
נגישות