מאמרים

מדבקות לדלתות

מדינת ישראל מזמנת לנו לא מעט רגעים של שמחה ואושר, גאווה פטריוטית ואחוות אחים, אך יחד עם זאת, החיים במדינתנו הקטנה מזמנים גם רגעים אחרים. הרגעים האחרים הללו כוללים חדר ממ"ד, אזעקות ובימים של טירוף כימי גם מסכות אב"כ. לצערנו, זהו חלק בלתי נפרד מהיותנו אזרחים במדינה. בתים רבים בישראל נבנים כך שהם מצוידים בחדר ממ"ד, המאופיין בקירות עבים ובדלת פלדלת עבה וחזקה – למקרים שבתקווה ובתפילה, לא נאלץ לחוות שוב.

חדר "אין ברירה" קודר

השהיה הממושכת בחדר הממ"ד עשויה לגרום לתסכול רב. לא זו בלבד שבעת הישמע האזעקות מתכנסת המשפחה בחדר זה, אלא שמשפחות רבות מעדיפות, בעיתות לחימה, לישון יחד בממ"ד ולחסוך את הקימה המבולבלת באמצע הלילה והריצה העייפה ומורטת העצבים אל חדר הממ"ד – מה שהופך את החדר הזה, בתקופות הללו, למקום המרבץ העיקרי לכל בני המשפחה. כמובן שבעיתות מצוקה קשה לנו להפנות את האנרגיה הדרושה ליצירתיות ולחידוש כתלי הבית וכך יוצא שחדר הממ"ד, בדרך כלל, הוא לא חדר מושקע במיוחד.

הפתרון: מדבקות לדלתות הממ"ד

בעוד שאת שאר כתלי חדר הממ"ד ניתן לעצב באופן פשוט וקל, את דלת הממ"ד, הכבדה והמאיימת, מאתגר יותר לעצב. דלתות המיועדות לממ"ד הן דלתות חזקות וכבדות ועיצובן הוא עיצוב פרקטי שבא לענות על צורך של ביטחון ולאו דווקא על צורך של ביטוי אישי. חברת Funkydoor הפכה את החסרון שבדלת הכבדה והמשעממת ליתרון שעשוי לעזור לכל בני הבית לספוג קצת רוגע והשראה בתקופות לחוצות, זאת על ידי פתרון פשוט וגאוני: ציפוי דלתות ממ"ד בעזרת מגנט לדלת.

מדבקות לדלתות ממ"ד – כך זה התחיל

הכל התחיל כשמשפחת דוד בילתה בממ"ד זמן לא מבוטל באחת מהמלחמות האחרונות. בין אזעקה לאזעקה הם יצאו לשאוף מעט אוויר ולהתרענן, ו"על הדרך" סרקו את מקום מושבם. מה שבלט לעיניהם יותר מכל בקדרותו ובכבדותו היה דלת הממ"ד. הם החליטו לחשוב על פתרון שישמר עדיין את תחושת הביטחון הקיימת בדלת, אך יחד עם זאת יהפוך את המראה שלה לקליל ומעוצב יותר. אחרי נסיונות מספר, החליטו כי מגנט הוא החומר הטוב ביותר להשתמש בו כדי לחפות את הדלת, וכי ציפוי דלתות ממ"ד במגנט צבעוני יהווה את הפתרון המושלם. אמרו – ועשו.

מגנט לדלת הממ"ד – איך לא חשבו על זה קודם?

הפתרון היה פשוט כל כך ומושלם כל כך, שכשסיפרו עליו משפחת דוד לחבריהם, הם כמובן התלהבו מאוד מהרעיון והזמינו לעצמם מדבקות לדלתות משלהם. אט אט נפוצה השמועה אודות הפתרון העיצובי הקל כל כך, עד שהחלו להזמין מדבקות לדלתות נוספות בבית ולא רק לחדר הממ"ד, על מנת לחפות על פגמים בדלת ללא הצורך להחליף אותה לחלוטין ועל מנת לעצב את הבית בקלות.

מדבקות לדלתות פלדלת – מחירים נמוכים והתקנה פשוטה

הפטנט ציפוי מגנט לדלת מיוצר באופן פשוט להדבקה וגם להסרה (על אף שתאמינו לנו כשאנחנו אומרים שלא תרצו להיפרד ממנו מהר כל כך), וזה בעיקר מה שהופך אותו לנוח וגאוני כל כך. העיצוב המתוחכם, ההתקנה הפשוטה והיופי המתקבל בתוצאה הסופית, לא מפיל את הדלת המחופה מגנט מכל דלתות פלדלת מעוצבות. מחירים נמוכים במיוחד הופכים את מדבקות לדלתות לרצויים הרבה יותר מאשר החלפת הדלת הקיימת. אם אתם מצוידים בתקציב נמוך אך עדיין חפצים לשדרג את מראה הדלתות בבית – מדבקות לדלתות יהוו את הפתרון המושלם עבורכם. במקרים כמו דלת הממ"ד אין לנו מלכתחילה אפשרויות עיצוב רבות מדי, וכאן מדבקות לדלתות נרתמות לעזרתנו והופכות את החיים שלנו לצבעוניים ומעוצבים הרבה יותר.

מדבקות לדלתות

למידע נוסף מלאו את הפרטים הבאים
ונחזור אליכם בהקדם:
נגישות