מאמרים

מדבקה לדלת כניסה

דלת הכניסה – הרושם הראשוני

דלת הכניסה היא הרושם הראשוני המתקבל על בני הבית, וזוהי גם התחושה הראשונית המתקבלת אצל בני הבית בבואם להיכנס במפתן הדלת אחרי יום עמוס. דלת כניסה שעול השנים נראה בה לא משרתת נאמנה את דיירי הבית, ואילו דלת פלדלת מעוצבת ונאה, משרה תחושה נעימה ומזמינה, הגורמת לכל הדורך בכניסה לבית לרצות לגלות מה מסתתר מאחוריה.

דלתות מעוצבות רב בריח – לא כל אחד יכול

במידה ודלת הכניסה שלכם סובלת מקילופים, שריטות או דהיה כתוצאה מפגעי מזג האוויר – זה הזמן להחליף אותה. בעוד שרבים ינסו להחיות את הדלת הקיימת על ידי שיפוצה או צביעתה מחדש, אחרים יעדיפו לרכוש דלתות כניסה מעוצבות פלדלת. דלתות מעוצבות רב בריח משווקות לקהל הרחב כבר שנים ומהוות פתרון אסתטי מחד ויציב, חזק ומשרה ביטחון מאידך, ולכן זוהי בחירה המועדפת על ישראלים רבים. יחד עם זאת, העלות הגבוהה שלהן גורמת לרבים לדחות את הרכישה. וכך הדלת נותרת על כנה – מוזנחת, ישנה ולא מזמינה. מה בכל זאת אפשר לעשות?

מדבקות לדלת כניסה – פתרון נוח יעיל

מדבקות לדלת הכניסה הן רעיון גאוני בפשטותו ובפרקטיות שלו. טפט מודבק לקירות השונים בבית ולדלת הכניסה ליצירת פלדלת מעוצבת, היווה פתרון עיצובי נוח ביותר בשנים עברו, וכמעט כל בית בישראל התהדר ביריעה מסוגננת הנדבקת לקירות. אך למרות שנדמה שזהו הפתרון הטוב ביותר, חברת Funkydoor מגלה לנו עולם חדש של פתרונות חיפוי לדלתות השונות בבית – בקלות, בלי מאמץ ומבלי שהדבר יהיה כרוך בדבק. בעוד מדבקה לדלת כניסה הייתה נדבקת בעבר בעזרת דבק, הרי שהיום הסרבול והפגיעה בדלת שפתרון זה גרר אחריו גנזו אותו לדפי ההסטוריה, ומהיום, ניתן להצמיד מדבקה לדלת כניסה – בעזרת יריעה מגנטית. גאוני, פשוט, ולא מותיר סימן.

איך זה עובד?

אם אתם מעוניינים רכוש מדבקה לדלת פלדלת, מדבקה לדלת מזכוכית או לדלת מתכת – יש לנו את הפתרון בשבילכם. בין אם מדובר במדבקות לדלתות הפנים השונות בבית ובין אם מדבקה לדלת כניסה היא מה שחפצה בו נפשכם, היריעה המגנטית של חברת Funkydoor נדבקת כמעט לכל משטח שתרצו ומתאימה לכל הדלתות בבית. כל שעליכם לעשות הוא לבחור את מדבקה לדלת כניסה המועדפת עליכם מבין מגוון רחב של עיצובים המוצעים באתרנו, להתאים את היריעה אל הדלת המיועדת ו – זהו! הדלת שלכם עברה מהפך תדמיתי ברגע! מדלת אפרורית ונטולת חן לדלת כניסה מאירה ומעוצבת והכל בעזרת מדבקה לדלת כניסה.

כמה מילים על עיצוב

המגוון הרחב של העיצובים לדלתות השונות מבטיח שכל אחד יכול למצוא את העיצוב המועדף ביותר עליו. אם הסגנון הכפרי הוא הסגנון השולט בבית, תוכלו לבחור ביריעת מגנט המדמה עץ מסיבי וכבד. הדלת שלכם תקבל אופי כפרי ברגע. אם אתם טיפוסים צבעוניים האוהבים להכניס לחלל זריקות צבע במקומות שונים, אין מתאים מיריעת מגנט המעוצבת באופן אבסטרקטי כדי לעשות את העבודה, ואם אתם אוהבים את המראה הנקי והקלאסי, תוכלו לבחור בעיצוב קלאסי ועל זמני שלעולם לא יצא מהאופנה. לא משנה באיזה סגנון עיצובי תבחרו, הקפידו להתאים אותו לשאר החלל, כדי לא ליצור עומס בעין ומראה לא מסודר. אם אתם תוהים כיצד לעשות זאת באופן מוצלח, נשמח לעמוד לרשותכם כדי להבטיח שהבית שלכם ישדר חמימות המשולבת במראה מעודכן.

התקדמו לעולם של דלתות כניסה מעוצבות.

מדבקה לפלדלת, מדבקה לדלת זכוכית או אפילו מדבקות למקרר ולארון החשמל – ל Funkydoor יש את הפתרון העיצובי הנוח ביותר בשבילכם. אנו מזמינים אתכם להתרשם מהעיצובים השונים בקטלוג חיפויים ולבחור את המגנט היפה ביותר בעיניכם.

מדבקה לדלת כניסה

למידע נוסף מלאו את הפרטים הבאים
ונחזור אליכם בהקדם:
נגישות