מאמרים

מקרר מעוצב

מקרר מעוצב או איך לעצב את המטבח בלי להוסיף רהיט מיותר

לעיתים קרובות, ויעידו על כך מיטב מעצבי הפנים, מספיק להוסיף נגיעה קטנה של צבע כדי להפוך חלל אנמי ונטול עיצוב למיוחד ושונה. חללים שונים בבית דורשים תשומת לב שונה מחללים אחרים – וכך, מה שעובד מבחינה עיצובית בחדר האמבטיה, אינו מתאים לחדר השינה או הסלון. גם במטבח, החשיבה העיצובית שאנו נדרשים לה היא ייחודית. המטבח אמור לשדר פרקטיות ונוחות, מעל הכל. הגישה לכלים השונים צריכה שתהיה נוחה, יש לדאוג שיהיה בו מרחב מספק לעבודה וגם, המטבח מהווה מקום בו בני הבית יכולים לשהות יחד בנחת ולהרגיש תחושה חמימה של ביתיות ויש לעצב אותו בהתאם לרציונל הזה. מקרר מעוצב – אחד הפתרונות הנהדרים ביותר הקיימים כדי להפוך את המטבח לשמח בן רגע, מבלי להוסיף רהיט אחד מיותר. איך עושים את זה נכון?

חידוש מקרר בשלושה צעדים פשוטים

מקרר מעוצב יכול לזכות בתואר זה גם אם רק תבחרו להצמיד אליו את כל מזכרות המגנטים שקיבלתם באירועים השונים. אך בעוד המגנטים, צבעוניים ושמחים ככל שיהיו, עשויים ליצור מראה מבולגן וצבעוני מדי, יש פתרון נוסף, גם הוא מערב בתוכו את המילה "מגנט", ההופך חידוש מקרר למשימה פשוטה וכיפית במיוחד: ציפוי מקרר מגנטי.הפיכתו מקרר ציפוי מקרר בעזרת יריעת מגנט, משווק במגוון רחב של דגמים וצבעים. כל שעליכם לעשות כדי להשיג את המראה המבוקש אלו שלושה דברים פשוטים: לבחור את דגם המקרר האהוב עליכם מבין מגוון רחב של עיצובים, להתאימו לגודל המקרר הספציפי שלכם ולהצמיד את המגנט אל המקרר. מקרר מעוצב  בעזרת מגנטי זה, הינו פתרון מהפכני ופשוט ההופך את את המטבח שלכם למקום חמים ומעוצב ברגע, שכן מקרר מעוצב משפיע על מראה המטבח כולו.

 מקרר מעוצב בעזרת מגנט – קל להתקנה ולהסרה

את המגנט קל מאוד להצמיד למקרר וגם קל מאוד להסיר אותו. אם תרצו לחזור למראה המקורי של המקרר או להחליף את יריעת המגנט בחדשה, תוכלו לעשות זאת בלי בעיה. חיפוי מקרר מגנטי אמנם נצמד בחוזקה למקרר ומבטיח שלא יפול או יתבלה, אך יחד עם זאת גם קל מאוד להסיר אותו. ההסרה אינה כרוכה בקושי כלל והיא אינה מותירה זכר על מקרר מעוצב שלכם. אם תזדקקו לסיוע בהתקנה – טכנאי מיומן מטעמנו ישמח לעשות זאת עבורכם.

לא על המקרר לבדו יחיה האדם

חברת Funkydoor מייצרת ומשווקת מגוון רחב של עיצובים מגנטיים למשטחים שונים בבית. חיפויים מגנטיים לדלתות מקררים – כל אלו רק אחד מהפתרונות שאנו מציעים ללקוחותינו, לצידו, תוכלו למצוא גם יריעות מגנטיות לדלת הכניסה ולדלתות הפנים השונות, ציפוי ארונות חשמל, כיסוי מגנטי למדיח הכלים ולקולט האדים ועוד. באופן כללי, כל משטח מתכתי שיש ברשותכם ואתם מעוניינים לשוות לו מראה צבעוני וייחודי – תוכלו לעשות זאת בקלות על ידי דפדוף בקטלוגים השונים המצויים באתרנו. אנו בטוחים שתמצאו כמה אפשרויות (לפחות!) שישמחו את הבית שלכם. יחד עם זאת, נסו להקפיד על מראה הרמוני בין החיפויים השונים בבית. ציפוי ארונות חשמל, למשל, אם מדובר בארון הממוקם לצד דלת הכניסה, כדאי להתאים אליו את עיצוב דלת הכניסה כדי שהמראה שיווצר יהיה נעים והרמוני. אם מדובר בכמה דלתות פנים שאתם חפצים לצפות, אזי כדאי לבחור בציפוי מגנטי אחיד לכולן – בעיקר אם הן פונות זו כלפי זו.
אנחנו ב- Funkydoor נשמח לעזור לכם בבחירות העיצוביות השונות, כדי להבטיח שהתוצאה שתתקבל תהיה נעימה לעין, הרמונית, מעוצבת להפליא וכזו שתתאם את אופייכם ואת אופי הבית שלכם.

מקרר מעוצב

למידע נוסף מלאו את הפרטים הבאים
ונחזור אליכם בהקדם:
נגישות