מאמרים

עיצוב דלתות כניסה

עבור רבים מאיתנו הבית מהווה את הפינה השקטה והאינטימית שלנו, המקום שהוא מפלט מעומס היום יום והפינה בה אנו יכולים לנשום עמוק, להירגע ולהתמסר למשפחה ולמנוחה. הבית שלנו הוא המקלט שלנו, וככזה אנו מצפים שישרה בנו נחת, שלווה, שיעוצב בטוב טעם ומעל הכל – שישרה תחושת ביטחון. דלתות מעוצבות לכניסה לבית הן השער דרכו כל הטוב הזה מתחיל.
דלתות פלדלת מעוצבות – רהיט לכל דבר
דלתות הבית שלנו נמצאות שם בשבילנו כדי לספק פרטיות בין החללים השונים. על אף שזוהי מטרת העל שלהן, מעצבי הפנים רואים בדלתות השונות בבית רהיט לכל דבר, ומשלבים אותן ברוח העיצוב הכללית של הבית. פעמים רבות בוחרים אנשים המשפצים את בתיהם, לזנוח את הדלתות השונות ולהתמקד בחללים אחרים. ייתכן ומדובר בשיקולי תקציב וייתכן ומדובר בחוסר מודעות לחשיבות של עיצוב דלתות כניסה – אך בסופו של דבר, התוצאה המתקבלת היא לא הרמונית ופוגמת במאמצי העיצוב שהושקעו בשאר הבית.
עיצוב דלתות כניסה – גם בתקציבים נמוכים
במידה ומדובר בשיקולי תקציב הגורמים למשפצים את בתיהם להעדיף שלא לרכוש דלתות פלדלת מעוצבות, הרי שהבשורה שיש בפינו תשמח אתכם מאוד: מהיום, לא צריך להתפשר. חברת Funkydoor מציעה מגוון רחב של עיצובים וסגנונות כשהפטנט המשותף לכולם הוא אחד: ציפוי לדלת פלדלת על ידי מגנט. ציפוי דלתות במגנט מיוחד, חוסך את העלות הגבוהה של החלפת הדלת והופך את הדלת בן רגע מאפרורית ונטולת עיצוב למלאת שיק וסטייל. עיצוב דלתות כניסה מעולם לא היה פשוט כל כך – וזול כל כך.
דלתות מעוצבות לכניסה – התכוננו לגרוף מחמאות
ציפוי דלתות הכניסה, הודות לטכנולוגיה הפשוטה אך המהפכנית, מאפשר לכם לבחור מבין מגוון רחב מאוד של דגמים בהתאם להעדפתכם האישית. אם אתם מעוניינים לשוות לבית מראה קלאסי, תוכלו לבחור מתוך מגוון העיצובים הקלאסיים שלנו. לעיצובים קלאסיים אין תאריך תפוגה. הם על זמניים ותמיד באופנה. אם אתם מאוהבי התמונות, תוכלו לבחור בתמונת נוף מרשימה, ואם תבחרו בהדפס היתולי, תכניסו צבע וטוויסט מעניין במיוחד לחלל הבית. אם אתם טיפוסיים נוסטלגיים, וודאי תעדיפו את קולקציית הוינטאג' המרשימה שלנו וכן הלאה – העיצובים השונים מתאימים למגוון רחב של סגנונות, ולא משנה באיזה עיצוב דלתות כניסה תבחרו, הדלת שלכם תודה לכם על כך. ואתם? פשוט תתכוננו לגרוף מחמאות.
ציפוי לדלת פלדלת – פשטות ותחכום גם יחד
המראה המתקבל בהדבקת הטפט המגנטי אל דלת הכניסה שלכם הוא מהפנט ומרשים מאין כמוהו. לא זו בלבד שמעתה תהנו מדלת מעוצבת להפליא, וודאי תשמחו לשמוע כי למראה הנהדר הזה מתווסף בונוס לא מבוטל והוא קלות ההתקנה. את הטפט המגנטי, למעשה, אין צורך להתקין. הוא מגיע בצורת יריעה ארוכה שכל שאתם צריכים לעשות הוא להתאים לגודל הדלת המבוקשת ולהצמידו אליה. אם אי פעם תרצו להסיר את המגנט כדי לחזור לדלת הקודמת או כדי להתחדש במגנט חדש, תוכלו להסירו בקלות ובמהירות – כאילו הוא מעולם לא היה שם. המגנט נצמד לדלת ללא שימוש בדבק או בחומר דומה העשוי להשאיר סימנים אחריו ובשל כך הוא נוח וגאוני כל כך. במידה ותרצו שנסייע במלאכת התקנת הטפט המגנטי – נשמח לעשות זאת עבורכם.
עיצוב דלתות כניסה שנעשה באופן הרמוני ומשדר לממתינים בחוץ את החיים המחכים בתוך הבית – הוא עיצוב מוצלח. אנו כאן כדי לסייע לכם ככל שתצטרכו בבחירה המוצלחת ביותר ובהתאמתה לשאר חלקי הבית ולשפה העיצובית שלו. Funkydoor כאן כדי להגשים לכם חלום קטן – גדול ולוודא שתהיו מרוצים ומאושרים מהבחירה.

למידע נוסף מלאו את הפרטים הבאים
ונחזור אליכם בהקדם:
נגישות