מאמרים

עיצוב לדלתות פנים

עיצוב לדלתות פנים השונות בבית, בין אם מדובר בחדרי השינה או עיצוב דלתות ממ"ד, מצריכה חשיבה עיצובית ראשונה במעלה. בעוד שדלת הכניסה לבית עומדת בפני עצמה ופעמים רבות אין קשר בינה לבין שאר חלקי הבית, עיצוב לדלתות פנים דורש חשיבה על ההרמוניה הנוצרת בין הדלתות השונות. איך עושים את זה נכון?
עיצוב דלת ממ"ד – מחשבה עיצובית חופשית
חדר הממ"ד הוא חדר שנמצא כמעט בכל בית בישראל. בכל כמה שנים, רבים מתושבי הארץ נאלצים לשהות בו בנסיבות היוצרות מתח רב. אזעקות, איומי טילים ולחצים נוספים הופכים את השהות הנצרכת בממ"ד למתגרת וקשה במיוחד. יחד עם זאת, עיצוב דלת ממ"ד כך שתהיה מזמינה ונעימה, עשויה להפוך את השהות בממ"ד לפשוטה ונעימה הרבה יותר. העיצוב יכול להיעשות באופנים שונים כשהמטרה הסופית היא אחת: לגרום לחדר הזה, בעל הדלת הכבדה והלא מזמינה, להפוך למעט יותר סימפטי. איך עושים את זה? איך שאתם בוחרים! עיצוב חופשי זו מילת המפתח. חברת Funkydoor הבינה את הצורך החשוב בעיצוב הממ"ד ובעיצוב דלתות נוספות ברחבי הבית ויצאה עם פתרון פשוט וגאוני: מגנט הנצמד אל הדלת במגוון עיצובים רחב. בזכות הפתרון המהפכני, עיצוב דלתות ממ"ד מעולם לא היה פשוט כל כך.
דלתות ממ"ד מעוצבות במגוון רחב לבחירה
בזכות הפיתוח של Funkydoor, דלתות הממ"ד שלכם ילבשו חג – בקלות ובפשטות. העיצובים באתר מגוונים להפליא ונותנים ביטוי לכל חשק עיצובי שיתקוף אתכם. מג'ירפה ארוכה וידידותית, דרך הדמיית אקווריום בגווני כחול מרגיע ועד להדפס נוף משכר – אתם מחליטים איזה אופי ילבש חדר הממ"ד שלכם. דלתות ממ"ד מעוצבות ברוח איתה אתם בוחרים לעצב אותן, וכך, החדר כולו נראה מזמין ונעים יותר.
עיצוב לדלתות פנים – חשיבה אחרת
חברת Funkydoor לא עצרה בעיצוב חדרי הממ"ד. עיצוב לדלתות הפנים השונות וכן לדלת הכניסה גם מקבל מענה באתר החברה, ואתם יכולים לבחור את העיצוב המתאים לכם ביותר. יחד עם זאת, בעוד שדלת הכניסה עומדת בעינה, עצמאית בשטח ובעיקר לא משפיעה על נראות הדלתות האחרות, עיצוב לדלתות הפנים מצריך חשיבה אחרת. עיצוב דלת פנים לחדרים השונים בבית משדרג את מראה החלל ברגע. דמיינו את הדלתות בגווני העץ או הלבן הסטנדרטי. כעת דמיינו אותם שוב כשהן מעוצבות לבחירתכם. החלל כולו משתנה כתוצאה מהבחירה העיצובית הפשוטה אך החשובה הזו.
על מה כדאי לחשוב?
ראשית, כפי שהוזכר לעיל, החלל כולו צריך לשדר הרמוניה. לכן, לא כדאי לבחור בעיצובים שונים לדלתות חדר השינה השונות, בעיקר אם הן פונות אחת לשניה. עיצוב שונה לכל דלת עשוי לגרום למראה עמוס ולא אסתטי. בנוסף, דלתות הפנים צריכות להתכתב עם יתר העיצוב בבית. אם הבית שלכם מעוצב בסגנון כפרי, כדאי לכם להימנע מלבחור במגנט מעוצב בצבעי ניאון או עיצובים גסים מדי. שמרו על הרוח העיצובית של כלל הבית וצרו מראה יפיפה שקשה לעמוד בפניו. עוד טיפ שיכול לעזור לכם בבחירת ציפוי הדלת שלכם, הוא לקחת בחשבון את גודל החדר. אם הדלת משמשת בחדר קטן וצפוף ואתם מעוניינים לשוות לחלל מראה רחב וגדול יותר, העדיפו בחירת דלת בגוונים בהירים, שיאירו את החדר ויתנו לו תחושת מרחב. עיצוב דלת פנים בגוונים כהים, תוכל להוסיף דרמה ונוכחות בחדרים גדולים ומרווחים שאין להם תמה עיצובית מובהקת. שחקו עם הגוונים השונים ודמיינו כיצד יראה העיצוב הנבחר בחלל כולו – בדרך זו תבטיחו שעיצוב הדלתות השונות בבית יתרום רבות לעיצוב הבית בכללותו.
Funkydoors כאן כדי להגשים לכם חלום. בפשטות, במהירות, במחיר זול ועם תמורה עיצובית מירבית.

למידע נוסף מלאו את הפרטים הבאים
ונחזור אליכם בהקדם:
נגישות