מאמרים

עיצוב לדלת כניסה

עיצוב דלתות כניסה או עיצוב דלתות פנים הם חוויה לכל המשפחה. דלת הכניסה, הדבר הראשון שרואים כשדורכים בכניסה לבית, יכולה לשדר אינספור מסרים. האם אנו עומדים בסיפו של ארמון? או אולי מדובר בבית המעוצב כצימר כפרי ובתולי? אתם מחליטים כיצד לעצב את התודעה של אורחיכם, כמו את התודעה שלכם עצמכם בבואכם הביתה בסוף כל יום. זהו הדין גם בשאר דלתות הבית.
שיפוץ דלתות פנים
בדומה לכך, גם עיצוב דלתות פנים משדר אווירה בבית. דלתות הפנים שלכם הם ממש כמו כל רהיט אחר התופס שטח די גדול מכלל הבית, וככזה ניתנת לכם החירות להחליט – לא רק כיצד הדלתות עצמן יעוצבו – אלא כיצד כל הבית יראה. האם אתם רוצים לשמר את המראה הכפרי, אותו אחד שהוזכר לעיל? האם אתם רוצים שהבית שלכם יהיה צבעוני וחמים? או אולי נקי וניטרלי? המבחר הוא אינסופי והיצרתיות שלכם יכולה לבוא לידי ביטוי במגוון דרכים. בבואנו לבצע שיפוץ דלתות פנים, אנו יכולים לגייס את כל בני המשפחה למשימה. כל אחד מבני הבית יוכל לבחור בעצמו את השפה העיצובית האהובה עליו ביותר ודרכה לעצב את דלת חדר השינה שלו, בהלימה, כמובן, לעיצוב הדלתות האחרות. התוצאה, אנו בטוחים, תהיה אישית ויפה, אך יחד עם זאת הרמונית.
עיצוב לדלת הכניסה או דלתות הפנים לא חייב להיות עסק יקר
לאחר שקיבלנו את ההחלטה לשפץ את דלתות הבית השונות, רגע לפני שאנחנו מתיישבים לבחור מתוך קטלוג את דלת חלומותינו, אנו מתחילים ללקט הצעות מחיר. פעמים רבות, אחרי קבלת כמה הצעות מחיר והשוואתם זו לזו, אנו מגלים שאנו רחוקים מהתקציב שהצבנו לעצמנו מלכתחילה. עיצוב לדלת הכניסה, בין אם האתגר הוא שיפוץ דלת רב בריח או דלת אחרת, עשוי להסתכם בסכומים גבוהים ולא מבוטלים, שבמקרים רבים גורמים לנו למשוך את ידינו מהפרויקט ולדחות אותו למועד אחר. לפני שאתם מחליטים לבטל הכל – עצרו. לשמחת כולנו, מהיום יש פתרון. והוא לא יקר בכלל.
יריעת מגנט גאונית
בחברת Funkydoor הבינו כי עיצוב לדלת הכניסה ולשאר הדלתות בבית הוא צורך המשותף לצרכנים רבים, אך לא תמיד הם יכולים להרשות לעצמם את השיפוץ או את החלפת הדלת. לכן, הם יזמו פתרון גאוני ופשוט: עיצוב דלתות כניסה ודלתות נוספות על ידי הדבקת יריעת מגנט. מהיום, שיפוץ דלת רב בריח הוא עסק פשוט מתמיד. יריעת המגנט, המיוצרת במגוון רחב של עיצובים ודגמים, נדבקת אל הדלת בקלות ואתם נהנים מעיצוב מתקדם, בעלות נמוכה ובקלות יתרה!
עיצוב לדלת הכניסה – נקי, מהיר ופרקטי
יתרון נהדר נוסף של היריעה המגנטית, הוא שקל מאוד להתקין אותה. אתם מקבלים יריעה לבחירתכם, מתאימים את גודלה לגודל הדלת והיא מתמגנטת בקלות אל המשטח המבוקש. אם תרצו להסיר אותה, תוכלו לעשות זאת גם בקלות ובמהירות. היריעה עשויה מ- 100% מגנט וככזו היא לא מותירה אחריה סימן כלל. בין אם תרצו לחזור לדלת הקודמת או להחליף למגנט אחר – תוכלו לעשות זאת ללא חשש. העלות הנמוכה מאפשרת לכם להחליף את יריעות המגנט השונות בהתאם לעיצובים המתחלפים בבית וליצור בכל פעם מראה חדש ומרענן.
אנחנו ב Funkydoorנשמח לעמוד לרשותכם ולסייע בבחירת עיצוב לדלת הכניסה ולדלתות הפנים השונות. אנו מבינים כי דרך עיצוב הדלת גם הבית עצמו מקבל חיות חדשה ועיצוב מחודש, ונשמח לעזור לכם בבחירת השפה העיצובית אותה אתם מעוניינים לשדר. אם תזדקקו לעזרה בהתקנת יריעת המגנט, אנחנו כאן בשבילכם – כל הדרך עד לעיצוב המושלם.

למידע נוסף מלאו את הפרטים הבאים
ונחזור אליכם בהקדם:
נגישות