מאמרים

עיצוב לובי כניסה

הלובי הוא אולם המבואה לבניין. בין אם מדובר בלובי של בניין מגורים או לובי של בניין שבו יש משרדים, חשוב שהוא יראה טוב ויהיה מטופח. ועדים רבים משקיעים בעיצוב וטיפוח הלובי של הבניין, צביעת הקירות, בחירת חפצי תמונות וציורים לתלייה על הקירות ואפילו עיצוב ארונות וחלונות.

לשפץ ולעצב את הלובי:

הדבר הכי חשוב בלובי הבניין הוא כמו בבניין עצמו- לשמור עליו. כל מי שגר בבניין עובר בלובי לפחות פעם אחת ביום וגם אורחים ושליחים שנכנסים ויוצאים באופן קבוע. לכן חובה לשמור על ניקיון וביטחון וגם שהחלונות יהיו סגורים ובטוחים, דלת האש סגורה ודלת הכניסה מסודרת ונקייה ובטוחה. כדאי ומומלץ לדאוג שהלובי יהיה נקי ומריח טוב ויהווה קבלת פנים יפה ונעימה לכל מי שנכנס אליו ולא רק בפעם הראשונה. תוספת של ווילונות בחלונות אם יש, ציורים יפים לאורך הקירות, חיפויי קיר מחומרים כמו עץ או טקסטורות שונות- כל אלה שדרגו את מראה הלובי. מומלץ גם להשקיע בתאורה טובה ואיכותית ואפילו מפיצי ריח. העיצוב של הלובי והשמירה עליו נקי ומסודר גם יסייע לשמור על ערך נכס גבוה.

מה עוד כדאי לשפץ בלובי:

ישנם דברים טריוויאליים שצריכים להיראות טוב ולהיות שמורים כמו דלתות הכניסה, המרצפות, המעליות וכן המדרגות. מעבר לבטיחות הם צריכים להיות מסוגננים מעוצבים ונקיים. מעבר לכך תמיד ניתן ורצוי להשקיע מעבר בכדי לעצב את הלובי- גם בשביל מי שגר במקום שתהיה אווירה כללית נעימה וחמה של בית וגם למי שמגיע לבקר. וכאמור- לובי נקי מסודר ושמור מעלה את ערך הנכס למי שמעוניין למכור או לרכוש דירה בבניין.
-וודאו שהמרצפות ברצפה שלמות ואין בליטות או חלקים שבורים, אותו הדבר במדרגות
-בדקו את דלת הכניסה ואת הקוד- שרק דיירי הבניין יודעים אותו ושהדלת סגורה ובטיחותית.
-שהמנקה עושה את עבודתה והלובי והבניין בכלל נקיים במהלך השבוע
-במידה ויש עציצים חיים בבניין- לדאוג להשקות אותם. ההמלצה היא לצמחייה מלאכותית שלא דורשת תחזוקה.
-אפשר ומומלץ לבחור חיפוי אמנותי ומתקדם לקירות הלובי מעץ או מאלומיניום דמוי עץ שיספק מראה חמים של בית
-צביעת הקירות כל כמה זמן בכדי לשמור עליהם נקיים ומראה אסתטי ושמור.
-שילוב של תמונות אווירה או ציורים מקוריים בכדי להוסיף פן עיצובי ללובי ואפילו לפרגן בתערוכה לדיירי הבניין
חיפוי ארונות חשמל ותיבות הדואר ואפילו את דלתות המחסנים –  ניתן לצפות את כל דלתות המתכת בלובי בחיפויים מיוחדים ממגנט שמשתלבים בקלות וביעילות על גבי הארונות והתיבות, וניתנים להתאמה לעיצוב של הלובי ללא הוצאה כספית גדולה. כמו כן חיפוי כזה מאפשר לשנות ולהחליף את הסגנון כל כמה זמן בהתאם.

למידע נוסף מלאו את הפרטים הבאים
ונחזור אליכם בהקדם:
נגישות