מאמרים

עיצוב למקרר

המטבח הוא מקום בו כל בני המשפחה מבלים מספר שעות לא מבוטל. שעות של בישול, של שיחה ושל ארוחה טובה המוגשת לבני הבית נעשים בין ארבעת קירות המטבח ולכן, חשוב לשוות לו מראה נעים, פרקטי ומעוצב. המקרר הוא אחד ממוצרי החשמל הגדולים ביותר בבית בכלל ובמטבח בפרט. עיצוב למקרר עשוי "להקפיץ" את מראה המטבח כולו ולשדר מראה מעודכן ומעוצב ברגע. איך עושים את זה נכון מבלי להיקלע להוצאות כבדות? בקלות!

 פתרון פשוט ומהפכני לעיצוב מקררים

עיצוב מקררים סטנדרטי שומר, בדרך כלל, על מראה שמרני וניטרלי. מקרר מעוצב בדרך כלל יהיה בגווני השמפניה השונים, לבן או אפור. נדיר להיתקל במקרר בעל צבע דרמטי ולכן רוב האנשים המעוניינים להוסיף צבע למטבחם, עושים זאת על ידי תליית תמונות, עציצים, רכישת כלי מטבח צבעוניים או עיצוב למקרר על ידי הדבקת מגנטים מהאירועים השונים. כל הבחירות העיצוביות הללו הן מבורכות, אך אם אתם מעוניינים להוסיף צבע למטבח בקלות, ללא מאמץ ועם תוצאה יפה להפליא, עיצוב למקררים על ידי הדבקת יריעה מגנטית מעוצבת הוא הפתרון הטוב ביותר עבורכם.

עיצוב למקרר – מגנט חכם ופשוט

חברת Funkydoor מבינה את הצורך של צרכנים רבים לשוות למטבח שלהם מראה מעוצב ונעים מחד, ומבלי שיצטרכו לגייס סכומים גבוהים מדי עבור כך מאידך, ולכן יצרה את פתרון החיפוי המגנטי – גם עבור מקרר, וגם עבור משטחים נוספים בבית. המגנט הינו מגנט מעוצב המגיע במגוון רחב של דגמים לבחירתכם. כל שעליכם לעשות הוא להתאים את יריעת המגנט לגודל המשטח המבוקש. המגנט יצמד בקלות, לא יפול ויהיה קל מאוד להסרה במידה ותרצו בכך. המגנט לא פוגע במקרר עצמו, אינו שורט את המשטח ולא מעורב בו דבק כלל – רק 100% מגנט, למראה מושלם ברגע.

מגוון רחב של עיצובים

אם המטבח שלכם "סובל" ממראה אנמי ואתם רוצים להוסיף לו צבע, בחרו במשטח מגנטי דומיננטי במיוחד. דבר זה יבטיח שכל העיניים יהיו מופנות אליו והמטבח כולו יטבול בצבע. אם אתם מעוניינים בעיצוב מגנטי סולידי ובעל גוונים רכים, אנו נשמח להציע לכם עיצוב למקרר מהמגוון הרחב של הדגמים הקלאסיים שלנו. לכל סגנון עיצובי ולכל מטרה – אנו כאן כדי לסייע לכם לשוות למטבח שלכם מראה מעוצב ונעים.

שיפוץ מקררים – בדקו האם מדובר בהכרח

אורך החיים של מקררים רבים, בעיקר אלה המיוצרים על ידי חברות החשמל המובילות בשוק, הוא ארוך במיוחד. מקרר הוא לא מוצר שאנו נדרשים להחליף מדי שנה או שנתיים, וככזה, גם המחירים שלו בהתאם. לכן, במידה והמקרר פועל כמו שצריך, מקרר לטמפרטורה הרצויה, מרווח מספיק, לא משמיע רעשים חזקים, שומר על טריות המזון ולא גורם לבעיות – אין כל סיבה שתבחרו להחליף אותו. שיפוץ מקררים נעשה בדרך כלל רק כשהתיקון משתלם. פעמים רבות מדובר במקרר טוב הסובל מכשל קטן ולא יקר במיוחד, או אז כדאי להשקיע ולהזמין שיפוץ מקרר על ידי טכנאי מוסמך ולהבטיח את עבודתו לעוד שנים רבות. יחד עם זאת, אם שיפוץ מקרר גוזל סכומים נכבדים, כגון, אם המנוע התקלקל או שמדובר בכשל העולה סכום לא מבוטל, שקלו היטב האם לא כדאי לכם להחליף את המקרר. אם מדובר במקרר ישן ועלות התיקון גבוהה במיוחד – כנראה שמוטב לו תבחרו לרכוש מקרר חדש. הציפוי המגנטי של Funkydoors ישמח להתלוות גם אל המקרר החדש שלכם.
Funkydoor תשמח לעמוד לשרותכם, הן בבחירה של הדגם המוצלח ביותר עבורכם והן בהתקנתו.

עיצוב למקרר

למידע נוסף מלאו את הפרטים הבאים
ונחזור אליכם בהקדם:
נגישות