מאמרים

צביעת דלת פלדלת

משפצים את הבית? זה אמנם מרגש וכיף אבל זה גם מתיש ויכול להיות ארוך ולעשות הרבה בלגן. בכדי לעבור את תקופת השיפוץ כמה שיותר בקלות ובמהירות כדאי שתעשו לעצמכם סדר וארגון לפני ותנסו להיצמד לזה כמה שיותר בכדי להקל על עצמכם.

תעשו לעצמכם סדר בשלבים של השיפוץ:

בכדי לעבור את תקופת השיפוץ בצורה הכי טובה מהירה ויעילה כדאי שתעשו תכנון מסודר וכמה שיותר ברור ומאורגן. לאחר התכנון תנסו להתאים את כל התכנונים למצב הקיים בפועל כי תמיד יש בלת"מים ושינוי בתוכניות וזה חלק מהעניין. ככל שתהיו יותר מאורגנים ומסודרים מלכתחילה השינויים ישפיעו כמה שפחות. תתחילו כמובן בתיקונים ובשיפוצים הגדולים שגורמים להרבה בלגן ולכלוך כמו למשל החלפת צנרת, תיקוני חשמל, ושבירת קירות. לאחר מכן עוברים לתיקונים כמו קרמיקה ונגרות ולאחר מכן אפשר לעבור לחלקים היותר פשוטים ואחרונים שהם שלבי הגימור, הצביעה וכמובן החלק הכייפי- העיצוב מחדש של הבית והריהוט שלו!

שלב הגימורים מגיע לאחר שסיימתם לשבור ולחבר מחדש את כל מה שצריך ולא צפויים יותר שינויים גדולים מלכלכים ושעושים הרבה בלגן. בשלב הזה אפשר כבר להתחיל לסגור חורים פתוחים, לדאוג שכל הצנרת במקום מחוזקת מוחזקת ומוסתרת וכמובן להתחיל לצבוע את הבית. גם פה כדאי ורצוי להחליט לפני מה אתם רוצים לעשות- באיזה צבע אתם רוצים לצבוע את הבית, כל קיר בכל חדר ואם יש קירות שאתם רוצים לצבוע בצבע אחר חוץ מלבן או לעצב עם טפטים ומדבקות. כמו כן חשוב שתתאימו את הדלתות לעיצוב של הבית- זו הזדמנות נהדרת ולעיתים חד פעמית או אחת בכמה שנים רבות לעצב את כל הבית לפי הרצון שלכם! זה לא אומר שצריך למהר לרכוש דלת חדשה או לצבוע את הקיימת אפשר בקלות במהירות וביעילות להשתמש בטפט לדלת שהוא מגנט. אין מה להסתבך עם החלפה של דלת או עם צביעה שלה אפשר פשוט לבחור ציפוי מגנט דקורטיבי שיתאים לעיצוב החדש של הבית ישדרג את המראה שלו.

לאחר שכל הבית צבוע והדלתות מעוצבות בטפט יפה וחדש, הגיע החלק האהוב ביותר על כולם- עיצוב הבית. זו ההזדמנות שלכם לרכוש את כל הריהוט שרציתם כולל אביזרים שונים כמו וילונות, שטיחים וכריות שמשדרגים רבות את הנראות של הבית. העזרו באנשי מקצוע בעיצוב כל חדר לאחר שיפוץ בכדי שבסופו של דבר תקבלו בית חדש ויפה ומעוצב.

ברגע שתעמדו בשלבי התכנון והארגון של השיפוץ השלב האחרון יעבור מהר ובכיף וכך תוכלו במהירות אפילו לפני שחלמתם לשבת לשתות קפה במטבח החדש לבהות בדלת המעוצבת עם הטפט המהודר וליהנות מהבית החדש והמעוצב שלכם!

 

 

למידע נוסף מלאו את הפרטים הבאים
ונחזור אליכם בהקדם:
נגישות