מאמרים

ציפוי לדלת

הכל התחיל כשתמי ואורי דוד "בילו" בחדר הממ"ד שלהם כשעוד מלחמה התחוללה בחוץ. בין אזעקה לאזעקה הם יצאו לחלץ עצמות, לנשום אוויר ובתוך כך, סרקו את חדר הממ"ד שלהם. המראה שנגלה לעיניהם היה מעט מדכא. נכון, הממ"ד הוא לא החדר בו נשקיע את כל האנרגיה העיצובית שלנו, אך עדיין, ובמיוחד בהתחשב בנסיבות הקיימות, הם רצו לשוות לו מראה שמח יותר. מה שבלט להם יותר מכל היה דלת הממ"ד. דלת לממ"ד מאופיינת, בדרך כלל, במראה קודר וכבד שלא ניתן לשדרג באופן מהותי, בשל הצורך העיקרי שתשמש כדלת מבודדת הנותנת ביטחון וחוזק. דלת לממ"ד, כך סברו בני הזוג, לא חייבת להיות מדכאת כל כך, במיוחד במקום שהפוטנציאל שלו לדיכוי גבוה מהרגיל. בני הזוג דוד ניסו לחשוב על פתרון פשוט ומקצועי כדי לשוות לדלת הממ"ד מראה נעים ומזמין יותר, וכך, אחרי נסיונות ובדיקת חומרים שונים, החליטו כי ציפוי לדלת הממ"ד על ידי חיפוי מגנט יהיה הפתרון הטוב ביותר. ומכאן – הכל היסטוריה. וגם היסטריה.
ציפוי לדלת כניסה, לדלתות פנים ולמקרר
השמועה אודות הפיתוח החדשני והפשוט עשתה לה כנפיים וחבריהם של בני הזוג התלהבו מאוד מהרעיון המהפכני והפשוט. כשהשמועה התפשטה אט אט, החלו להזמין מבני הזוג לא רק ציפוי לדלת הממ"ד, אלא גם ציפוי לדלת כניסה, ציפוי לדלתות הפנים בבית ואפילו ציפוי לדלת המקרר. הפתרון הוא כה פשוט שלא ברור כיצד לא חשבו עליו קודם. בעזרת ציפוי טפט לפלדלת העשוי ממגנט, חידוש פלדלת הינו פשוט מתמיד. כל שצריך לעשות הוא לבחור את הדגם המועדף עליך (והאמינו לנו, מדובר בבחירה לא פשוטה כלל), לבחור את המשטח המיועד ולהדביק את המגנט בעדינות. וזה הכל. המגנט ישאר שם, חזק ועמיד, ויאפשר לכם ליהנות ממראה מעוצב במיוחד ללא צורך בהחלפת הדלת או בצביעתה מחדש.
ציפוי לדלת – מינימום מחיר, מקסימום עיצוב
כידוע, חידוש פלדלת הוא לא עסק זול במיוחד. אם אתם מוכשרים במיוחד ורוצים לחדש את הדלת שלכם בכוחות עצמכם – גם זה פתרון נהדר. אך אם "בורכתם" בזוג ידיים שמאליות ובתקציב נמוך ואתם עדיין מעוניינים לשוות לדלתות הבית שלכם מראה מעוצב ומעודכן יותר – ציפוי טפט לפלדלת הוא הפתרון הנוח, הזול והיפה ביותר, מבלי שהדבר יבוא על חשבון האיכות בו מיוצרים החומרים. אתם מוזמנים לסור לאתרנו ולהתרשם ממגוון רחב ביותר של טפטים מגנטיים לבחירתכם. הטפטים מעוצבים כך שהם מותאמים לכל סגנון עיצובי שאתם מעוניינים להשיג. בין אם מדובר במראה כפרי, אורבני, ילדותי, מלכותי או נייטרלי ונקי – ל – Funkydoor יש את הפתרון המושלם עבורכם.
התקנה נוחה ופשוטה
המגנט מגיע אליכם כיריעה אחת מגולגלת. כל שעליכם לעשות הוא לפתוח את יריעת המגנט, להתאים את גודלה לגודל המיועד ולהדביק בקלילות את המגנט לדלת. המגנט הינו מגנט חזק המיוצר מחומרים איכותיים המבטיחים את הישארותו על המשטח המיועד. המגנט קל לניקוי ועמיד בפני שריטות. במידה ותרצו להסיר את המגנט, תוכלו לעשות זאת בלי בעיה. כמו כן, העלות הנמוכה של הטפט יכולה לאפשר לכם להחליף אותו בכל עת שתרצו בכך, ללא יסורי מצפון ומבלי להיקלע להוצאות גדולות מדי הכרוכות בהחלפת דלת או בצביעתה מחדש.
ציפוי לדלת מעולם לא היה פשוט כל כך. אנחנו ב Funkydoor נשמח לעמוד לשירותכם ולסייע לכם בבחירת הטפט המושלם לדלת הכניסה שלכם, לדלתות הפנים, לחדר הממ"ד, למקרר או לכל מקום שתחפצו להכניס בו רוח עיצובית מרעננת.

למידע נוסף מלאו את הפרטים הבאים
ונחזור אליכם בהקדם:
נגישות