מאמרים

ציפוי מקררים

כולנו רוצים שהבית שלנו, הפינה החמימה והנעימה שהיא רק שלנו, תהיה מסבירת פנים ומעוצבת. הדרכים לעשות זאת ולהגיע למטרת העל הן מגוונות. בעוד שחלק מהמשפצים יבחרו להסתייע במעצב פנים או לבחור במותגים יוקרתיים, בתים אחרים מוכיחים שגם שיפוץ בזול, כזה שאתם עושים בעצמכם, לא נופל ברמתו וביופיו מהמותג היוקרתי ביותר או מסיוע צמוד. איך עושים את זה נכון? משקיעים בפרטים הקטנים.

ציפוי מקררים – למה לקנות חדש כשאפשר לשפץ?

בטרם אתם ניגשים למלאכת שינוי מראה הבית, ערכו רשימה של הרהיטים ומוצרי החשמל שאתם רוצים למכור או לתרום, ורשימה של המוצרים האחרים שעדיין מתפקדים כמו שצריך – אך זקוקים לשינוי קל. מקרר הבית, לדוגמא, הוא אחד מהם. אם המקרר שלכם עובד כמו שצריך, מתאים בגודלו למספר הנפשות בבית, מקרר לטמפרטורה הרצויה, שומר על טריות המזון ולא משמיע רעשים חריגים – אין כל סיבה שתחליפו אותו. אם אתם בכל זאת רוצים לרענן את מראה המטבח ורוצים להשיג זאת דרך המקרר – לחברת Funkydoor יש את הפתרון המושלם עבורכם: ציפוי מקררים.

ציפוי נוח ומעוצב

חידוש מקררים על ידי ציפויים בשכבה מעוצבת, לא גורם רק למקרר להיראות נאה יותר, אלא הוא הופך את כל המטבח למעוצב בן רגע. רובם המוחלט של המקררים משווקים לציבור הרחב בגוונים ניטרליים ומטאליים שונים. לבן, שמנת או מקסימום ברונזה – זוהי קשת הגוונים המקובלת במטבחים כיום. השטח שתופס המקרר בחלל המטבח הוא לא מבוטל ולכן אין זה פלא שרבים מהמשפצים את בתיהם ואת מטבחם, רוצים לשוות למטבח מראה מעוצב יותר דרכו. ציפוי מקררים זו הדרך הטובה ביותר להשיג זאת. בזכות Funkydoor, חידוש מקררים מעולם לא היה פשוט כל כך, כיוון שמבלי להרוס את שכבתו החיצונית, ציפוי מקררים מכסה את כל שטח המקרר ומשווה למטבח מראה מעוצב ומעודכן בקלות.

עיצוב ארונות חשמל – משקיעים בפרטים הקטנים

בדומה למקרר, ארון החשמל שלנו הוא ארון שהעיקר המוחלט של קיומו הוא פרקטי. בדרך כלל, אנו לא מצפים לכלול אותו בעיצוב הבית ולכן הוא נותר ערום ובדרך כלל לא משדר אסתטיות יתרה. ארון חשמל מעוצב נעשה פעמים רבות לא על ידי עיצוב הארון עצמו, אלא שתילת צמחים מטפסים בסביבתו והסתרתו על ידי כך. מהיום, אין צורך לעשות זאת. עיצוב ארון חשמל בדומה לעיצוב המקרר, על ידי הדבקת משטח מעוצב עליו, ישדרג את מראה הארון ברגע ויהפוך אותו מפריט שכוח אל למעוצב ומזמין במיוחד. את דלת הכניסה, הסמוכה בדרך כלל לארון החשמל, ניתן לצפות בעיצוב זהה או דומה ליצירת הרמוניה מושלמת.

איך זה עובד?

היריעה המעוצבת שמציעה חברת Funkydoor היא למעשה יריעה מגנטית העשויה מ- 100% מגנט. כיוון שכך, היא נצמדת למשטחי המתכת השונים בלי כל בעיה ומציעה בכך פתרון חיפוי מעוצב במיוחד. כל זאת, במחיר נמוך ואטרקטיבי ומבלי להצטרך לחשוב על פתרונות עיצוב מסובכים במיוחד. מדובר בפתרון קל, פשוט, נוח להתקנה ולהסרה, ההופך את חלל הבית שלכם למזמין ומעוצב בקלות ובמהירות.
שיפוץ יקר הוא לא גזירת גורל. הקפדה על הפרטים הקטנים ושינויים קוסמטים קלים עשויים לשוות לבית מראה מאוורר, חדשני, מעודכן ומעוצב ללא היכר. שיפוץ בזול הוא בחירה מושכלת ונכונה עבור רבים מאלה הרוצים לעצב את ביתם מבלי להיקלע להוצאות כבדות. חברת Funkydoor מציעה לקהל לקוחותיה ציפוי מקררים, ציפוי דלתות כניסה ודלתות פנים וגם עיצוב ארונות חשמל בעזרת יריעה מגנטית פשוטה ומעוצבת. חלל הבית שלכם יודה לכם.

ציפוי מקררים

 

למידע נוסף מלאו את הפרטים הבאים
ונחזור אליכם בהקדם:
נגישות