מאמרים

רק השליחים רואים את דלת הכניסה

עקב המצב החדש אנחנו כמעט כל הזמן אם לא לא כל הזמן בבית ומה שנהגנו לצאת ולעשות או לרכוש- אנחנו מזמינים בשליחויות. מהשליחות של הקניות מהסופר דרך הנעליים שהזמנו לילד, פרחים לשבת וירקות ישירות מהחקלאי- נדמה שהדלת שלנו כל הזמן סגורה ומי שרואה אותה הם רק השליחים.

ייתכן וכבר שכחתם איך דלת הכניסה שלכם נראית מבחוץ (אלא אם כן יש לכם כלב ואתם יוצאים איתו לטיולים במהלך היום) אבל הדלת היא זו שמקבלת את פני כל מי שבא אליכם. אז נכון שבתקופה הנוכחית והקרובה זה לא יותר מהשכנים שצרכים משהו או שליחים שמביאים לכם מוצרים- אבל זה לא אומר שצריך להזניח.  הרי הקורונה תגמר והתקופה תעבור והאורחים יגיעו ויבקרו ויראו גם את דלת הכניסה.

להחליף את דלת הכניסה זה לא בהכרח פרוייקט – נעים להכיר טפט לדלת

נכון, זה לא הזמן להחליף את הדלת לא מבחינה לוגיסטית של לבחור דלת חדשה להזמין לפרק את הקיימת ולהרכיב חדשה, וגם לא מבחינת העלויות הכרוכות בכך. אבל אפשר להחליף את הדלת מבלי להחליף. ולא, הקורונה לא שגעה אותנו….

בקלות במהירות וביעילות אפשר לשדרג את הדלת בעזרת הדבקה של טפט לדלת. טפט תלת ממד שישנה את המראה של הדלת לגמרי. ממש כאילו קניתם דלת חדשה! תוכלו לעצב חלק מהדלת או את כל הדלת, לשנות את העיצוב לגמרי או להשאיר משהו דומה- יש אינסוף אפשרויות ומגוון עיצובים שונים ואתם רק צריכים לבחור מה מתאים לכם.

היתרונות לעיצוב הדלת בעזרת טפט לדלת תלת ממד הם ברורים ומשמעותיים- העלויות נמוכות בהרבה מהזמנה והתקנה של דלת חדשה. אין פה צורך להתקין דלת חדשה אלא פשוט להניח את הטפט בצורה מקצועית מעל הדלת הקיימת. זמן העבודה קצר יותר- לא צריך לחכות לדלת חדשה אלא רק לקבל את הטפט ואז להדביק אותו וזה נעשה באותו הרגע בפעילות מהירה ויעילה.

הפכו את בחירת הטפט לדלת לפעילות משפחתית:

מבחר העיצובים עלול לעשות לכם סחרחורת אבל עכשיו כשאתם בבית אתם יכולים לנצל את הזמן לבחור את העיצוב שהכי מוצא חן בעיניכם. אפשר גם להפוך את זה לפעילות משפחתית- להחליט על צבע ואז להחליט על מוטיב- אם פרחוני או צורות גאומטריות או בכלל משהו אחר ואז לצמצם את המבחר ולהעלות לגמר את הבחירות הסופיות ועליהן להצביע. נכון שעכשיו רק השליחים רואים את הדלת שלכם אבל עוד מעט ייגמר המשבר וחברים יבואו ואורחים וגם אתם תצאו לעבודה ולמסגרות ותחזרו ותראו את הדלת אז חשוב שתשקיעו בה כבר עכשיו וגם כמובן שתבחרו משהו שאתם אוהבים ולא תרצו להחליף אחרי שבוע (למרות שזה גם אפשרי ובקלות!)

למידע נוסף מלאו את הפרטים הבאים
ונחזור אליכם בהקדם:
נגישות