מאמרים

שדרוג דלת פלדלת

שדרוג דלת פלדלת עשוי לגרור אחריו שובל ארוך של תגובות רוטנות ומתעצלות וניסיונות עקרים לנקות את הדלת, לשפשף את הלכלוך ולכסות בלקה את שנגרם לה כתוצאה מפגעי מזג האוויר ופגעי הזמן. נכון, שיפוץ הרהיטים השונים בבית שיד הזמן נגעה בהם באופן נטול חן היא לא משימה כיפית במיוחד. לצד ידע רחב שנדרש בנושא כדי לא להרוס את אותו הרהיט, נדרשת גם סבלנות, ידיים מוכשרות ולעיתים גם יכולת דמיון.
שדרוג דלת פלדלת על ידי צביעה
שדרוג דלת פלדלת יכול להיעשות בכמה אופנים, כשאחת מהן היא צביעה. לצורך שיפוץ דלת כניסה על ידי צביעה, תצטרכו, ראשית, לנקות את הדלת היטב משאריות אבק ולכלוך מצטבר. לאחר מכן, שייפו את הדלת וצבעו בצבע בסיס. עד כאן ההקדמה. מכאן – אתם יכולים להתפרע. בחרו באיזה צבע שאתם רוצים והחיו את מפתן הבית שלכם. עיצוב דלתות בצורה זו הוא אמנם אפשרות טובה החוסכת כסף רב, אך יחד עם זאת מדובר באתגר שלא כל אחד מעוניין או יכול לעמוד בו. יש אנשים שבשבילם השיפוצים השונים בבית מזמנים מקום ליצירתיות ולהבעה עצמית, וישנם אחרים המתייחסים אל משימת השדרוג העצמי כאל "תיק" שהם היו שמחים לשלם יותר כדי להיפטר ממנו.
שיפוץ דלת כניסה? מדוע לא לקנות חדשה?
לכן,ישנם כאלה הבוחרים, במקום שדרוג דלת כניסה קיימת, להחליפה לחלוטין. זהו פתרון החוסך כאב ראש רב והתעסקות מיותרת. החברות השונות מציעות עיצוב דלתות אסתטי ויפה במיוחד, והחלפת הדלת קלה מתמיד. יחד עם זאת, על אף שזה נראה כאילו מדובר בפתרון הטוב ביותר, שדרוג דלת פלדלת על ידי החלפתה בחדשה, גורר עמו הוצאות לא מבוטלות, שרבים מהאנשים החפצים לשדרג את דלתם לא יכולים להרשות לעצמם אותן. חברת Funkydoor מודעת הן לרצון של הצרכנים ליהנות ממוצר מוגמר והן לתקציב המוגבל של רבים מהם ולכן היא יצאה ברעיון מהפכני שלא ברור כיצד הוא לא היה קיים קודם: שיפוץ דלת פלדלת – אאוט, שדרוג דלת פלדלת על ידי הדבקת יריעה מגנטית – אין!
שדרוג דלת כניסה עם מגנט – איך זה עובד?
יריעה מגנטית פשוטה וגאונית, תכסה את הדלת ואת פגמיה באופן מדויק ומושלם, כך שאף אחד לא יידע שלא מדובר בדלת המקורית. היריעה המגנטית מיוצרת במגוון רחב של עיצובים המתאימים לכל רוח עיצובית וסגנון. Funkydoor נותנת מענה לבתים המעוצבים בסגנון כפרי, אורבני, קלאסי או צבעוני ומלא חיים, אתם צריכים רק לבחור את יריעת המגנט היפה ביותר בעיניכם. ההתקנה פשוטה במיוחד, כשהיא מצריכה מכם רק התאמה של יריעת המגנט לדלת המבוקשת והצמדת המגנט אליה. במידה ותרצו להסיר את המגנט, תוכלו לעשות זאת בלי בעיה. המגנט לא משאיר אחריו סימנים ולא פוגע במרקם הדלת המקורית כלל, כך שאם תרצו לחזור לדלת המקורית או להחליף ליריעת מגנט אחרת – לא תיתקלו בקושי כלל. שיפוץ דלת פלדלת מעולם לא היה פשוט, קל וגאוני כל כך.
חברת Funkydoor תשמח לעמוד לרשותכם ולהגיש לכם סיוע בתהליך עיצוב דלת הכניסה שלכם ודלתות הבית הנוספות. אנחנו מאמינים במוצר שלנו, שיוצר כמענה לצורך של ישראלים רבים שלא רוצים להתפשר על עיצוב מתקדם ועל חוויה אסתטית נעימה, אך יחד עם זאת לא מעוניין להוציא סכומים גבוהים או להגיע לתוצאה המבוקשת בכוחות עצמו. אם תזדקקו לעזרה בבחירת העיצוב המתאים ביותר לרוח הבית שלכם או לעזרה בהתקנת המגנט עצמו – נשמח לעמוד לרשותכם. Funkydoor – פשטות גאונית שעושה את ההבדל.

למידע נוסף מלאו את הפרטים הבאים
ונחזור אליכם בהקדם:
נגישות