מאמרים

שתהיו לראש ולא לזנב!

גם בעיצוב צריך לדעת להוביל את הדרך ולא להיות כמו כולם! לקראת החגים כולם רוצים להתחדש ולחדש את עצמם, ביתם וסביבתם. דלת הכניסה לבית מסמלת התחלה ולמעשה היא כרטיס הביקור של הבית כולו.
בראש השנה הזה גם אתם נהנים מהתקנה מהירה של חיפוי לדלתות שלכם. מעצבים את הבית ברוח החג כי עם החיפויים שלנו אתם מגיעים לתוצאות מרשימות ובזול! עיצוב המתאים לרוח החג ולסגנון הייחודי שלכם, וכזה שכל האורחים יזכרו!

תמיד אמרתם לעצמכם כי הפעם מתחדשים לחג ובכן הגיע הזמן באמת להתחדש ולעצב את הדלת בחיפוי יפה ומקסים.
גם המטבח ראוי לשדרוג ועם החיפויים למקררים שלנו אתם יכולים בהשקעה קטנה ומשתלמת להפוך מטבח רגיל למטבח יוקרתי ולחסוך הרבה כסף!

הביטו כאן בתוצאות

מתנה מקורית

במידה וכבר התחדשתם בחיפוי לדלתות שלכם ולמטבח ואתם כבר יודעים כמה קל ופשוט זה, כמה זה משדרג את מראה הבית ומקנה אווירה יוקרתית ובמחיר זול תוכלו לרכוש עבור בני משפחותיכם חיפוי לדלת או למקרר. לא עוד אגרטל סטנדרטי או מארז שוקולדים ויין – עם החיפויים של פאנקידור המתנה לחג שלכם תהיה הכי ייחודית, מרשימה וכזו שבכל פעם שיראו אותה יזכרו כמה אתם אוהבים אותם!

השקעה קטנה – תוצאה מרשימה

תקופת החגים היא תקופה בה גם כך יש לכולנו הוצאות רבות על מצרכים, ארוחות, מתנות ובילויים אך אין זה אומר שאנו לא יכולים להתחדש לקראת ראש השנה כי איתנו אתם מגיעים במחיר נמוך לתוצאה גבוהה ונהנים מתקנה מהירה, שירות מהיר ואדיב ויש לכם דלת חדשה, מקרר חדש ואוירה חדשה ונעימה בבית כולו!

חג שמח ושנה טובה ומתוקה

HalomotMagnetFunkydoor

למידע נוסף מלאו את הפרטים הבאים
ונחזור אליכם בהקדם:
נגישות