מאמרים

טיפים ומאמרים

עיצוב הבית

עיצוב הבית אינו מסתכם רק בריהוט אלא מדובר על קשת רחבה של אלמנטים, תוספות וטאץ' אישי. ידוע שביתו של אדם הוא מבצרו וככל שהבית יותר מזמין, מדבר אל יושביו ומשקף את טעמם כך נהנים ממנו יותר. כיצד נעצב את הבית על מנת שיתאים לנו וגם יהיה פונקציונלי? ראשיתו של תהליך נכון תמיד יתחיל עם תכנון. תכננו את הכיוון והקו העיצובי בו תרצו לנקוט כיצד אתם רואים את הבית שלכם? אלו צבעים? אילו טקסטורות? רשמו על דף את כל הרעיונות ובחרו את אלו הטובים ביותר ושמדברים לכל דיירי הבית. הגעתם להסכמה? מצוין! כיצד מתחילים?

עשו סקר שוק ובחרו את המקומות האיכותיים ביותר בתקציב שהצבתם. הפכו את התהליך לשמח וכיפי, טיילו בין חנויות ושווקים והזמינו את הרהיטים שהכי עושים לכם טוב בעין ובנשמה. קחו בחשבון כי גודל החדר משפיע על כמות הריהוט וחפצי הנוי שבו. חדרים גדולים מתאימים לריבוי חפצים ופריטים. אך אל תעמיסו!
במאמר זה נתמקד בסלון שכן הוא לב ליבו של כל בית ומטבח הלוא הוא ליבה של המשפחה.

הסלון

4-18

הסלון הוא מרכזו של הבית. המקום בו בני המשפחה מתכנסים והאורחים מתארחים, עיצוב מינימלי אך חמים יהפוך כל סלון לאטרקטיבי. אם אתם אוהבים צבעים חמים כמו חום ואדום וודאו כי אתם משלימים את המראה עם פריטים ניטרליים ואם אתם מעדיפים עיצוב לבן או שחור תנו דרור לדמיון כשאתם מוסיפים את חפצי הנוי.

כמובן שעוד לפני הכניסה לסלון תיתקלו וכמו כן אורחיכם בדלת, אנו בפנקידור נוודא כי הדלת שלכם תייצג אתכם ואת הבית שלכם בכבוד, עם מגוון רחב של חיפויים מגנטיים לדלתות כניסה, דלת יפה ומעוצבת תעלה לחיוך על פניכם בכל פעם שתבואו הביתה לבדכם או עם חבר.

המטבח

במטבח אתם מבשלים ומכינים את הארוחות המזינות והטעימות, יושבים יחד לשולחן האוכל ומדסקסים את ענייני היום ומרגישים הכי משפחה שיש.

אנו בפנקידור רוצים שבכל פעם שתפתחו את המקרר תרגישו מיוחדים, ובדיוק בשביל זה יצרנו עבורכם חיפויים מגנטיים לדלתות מקררים שיכניסו אתכם לאווירה שמחה ונעימה. בין אם אתם חובבי הדפסי חיות או בין אם אתם פשוט רוצים להוסיף פלפל לאווירה.

מטבח

 

בסופו של דבר אנחנו בfunkydoor  מאמינים שעיצוב מסתכם בטעם אישי וייחודי, תנו דרור לדמיון שלכם ובחרו חיפוי לדלת שישדר לעולם בדיוק מי אתם.

למידע נוסף מלאו את הפרטים הבאים
ונחזור אליכם בהקדם:
נגישות